Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kcal deficitet hogyan...

A kcal deficitet hogyan számolod ki?

Figyelt kérdés

Egy egészséges felnőttnek napi 2000 kell ha jól tudom. Rányomok még egy félórás cardio edzést, az mondjuk +400 (kb)


Ergó ha súlyt akarok veszteni akkor valahova 1600-ra lenne érdemes belőni a napi bevitelt.


Vagy mennyivel érdems alálőni nagyjából ilyenkor? Az 1600 túl sok/kevés?



2020. dec. 13. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A 2000 átlag. Egy 155 centis nőnek, aki nem mozog, lehet, hogy csak 1500 kell, egy 90 kilós férfi postásnak meg lehet, hogy 3000. Erre vannak a kalkulátorok, amelyek bizonyos adataidból megbecsülik, neked mennyi kell.
2020. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem 2300-at ajánl naponta a kalkulátor.


Ez alá mennyivel érdemes lőni? Mondjuk 1800 már jó lehet?

Gondolom 1000-ig lemenni se szabad, nehogy szédüljön az ember vagy mittudomén.

2020. dec. 13. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:
A kalkulátor hülyeség. Kezdjed el valamennyivel, pár hétig figyeled, hogy alakul a súlyod és az alapján változtatsz.
2020. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kalkulátor nem hülyeség, főleg ha részletes.

[link]

Nézd meg a tiédet, és mellette vannak, hogy mennyi ha mozogsz. Válaszd ki az alatta vagy kettővel alatta lévőt és figyeld hogy alakul a súlyod. Ne várj drasztikus fogyást, nem egészséges.

2020. dec. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne hagyatkozz a kalkulátorra.. mindenki full más. Kcal helyett számolj inkább makrókat. Szénhidrátot, fehérjét, zsírt. Am meg ki kell tapasztalni mindenkinek. Kezd el vhol és mérd a sulyod hetente. .indig ugyanakkor ehgyomorra reggel. Aztan majd latod h csokkenteni vagy emelni kell.
2020. dec. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kalkulátor szerint túlsúlyos vagyok pedig kockás a hasam. És ami.szerinte tömegnövelés attól én fogyok. Szval hülyeség. Mindenki más. Én pl annyival diétázok amennyivel a haverom tömegel pedig ugyanaz a magasság és a súly.
2020. dec. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!