Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, Ti milyen szempontok...

Lányok, Ti milyen szempontok alapján választottátok a futást, mint sportot, hogy rendszeresen azt űzzétek?

Figyelt kérdés
Nyugodtan írhattok bármilyen külső, belső ráhatást, motivációt, célkitűzést vagy hogy volt-e valami tudatos fontossági sorrendetek a többi sportággal szemben és előre megterveztétek vagy csak úgy spontán jött az ötlet.

2020. dec. 13. 19:45
 1/1 anonim válasza:

Mi ihlette a kérdést?

Amúgy úgy jött h az eredeti sportom egy ideje már csak stresszelni tudott, és sok időt is elvett. Éreztem h kell egy kis váltás és majd ha a körülmények változnak visszatérek mert elvégre nem viccből kezdtem el azt amit. Eszembe jutott h milyen jó voltam én régen sprinteken. Ennyi a történet 😒😏 Kiegészítés: önmagában a futást az egyik legunalmasabb sportnak tartom, biztos nem ragadnék meg ennél, amennyi energiát a felkészülésbe beleölsz egy kis verseny kedvéért, annyit nem ér, pláne h a közeg irritáló p*csákból áll, de max vágom nekik a pofát csak h érezzék: "mi nem egy szinten vagyunk aranyom".

2020. dec. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!