Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kiss Virág testépítő hogyan...

Kiss Virág testépítő hogyan szült?

Figyelt kérdés
Természetes úton vagy császár? Testépítők direkt kérnek császárt? Egyről se tudok akik simán szülnének. Ennek van valami sportos oka amit csak nem nem tudok?

2020. dec. 15. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Császár volt, írta instan.


A másik kérdésre nem tudom a választ.

2020. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én láttam hogy írta volna instan 😳 egyszer megkérdeztem és törölte a kérdésem. Pedig nagyon normálisan kerdeztem..
2020. dec. 15. 10:58
 3/12 A kérdező kommentje:
*nem
2020. dec. 15. 10:58
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hogyan szült, de az biztos, hogy a császáros szülések "könnyebbek" az anyaszervezet számára, nem kell kitolni a gyereket, és megmarad az alakja. Sok nőnek szétmegy a csípője, hogy kiférjen a gyerek.
2020. dec. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem annyira furcsa, hogy egy nő súlyokat emelgetni (ami alapból egy masculin dolog) kemény, de a gyereket megszülni, meg kiveteti magából..
2020. dec. 16. 11:01
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Mert a súlyzós edzés formál. A szülés meg szétb*ssza a testet. Nem a fájdalom miatt. Csak szep akar maradni.
2020. dec. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már bocs de szerintem nagyon nem szép, rohadtul nem esztétikus a császáros heg, összenövések, nagy hasi műtét.. ha annyira ugyesesokos lett volna megszüli a gyereket és előtte utána intim tornázik.. amúgy sem hatalmas lánya lett.
2020. dec. 18. 10:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Áhh az már nem lesz a régi... Császáros hegekből meg sok olyat lattam ami egy halvany kis csik es ennyi. Esetleg tetoválás simán fedi. Exemnek se látszik semmi.
2020. dec. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Szerintem természetes úton szült, nem megy szét a csípője.....

Itt mutogatja már a hasát mióta. Hátha a többi anyuka jó depis lesz miatta h bezzeg virág

2021. jan. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó a császár vonal bugyi a sosem látszódik! Írták hogy kényelmi császárt kért. A nyavogo hangjahoz nem is tudnék mást elképzelni..
2021. jan. 3. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!