Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olyan emberek segítségét...

Olyan emberek segítségét szeretném kérni akik jártas abbak a test formálásban?

Figyelt kérdés
Elvagyok szokva a mozgástól de szeretnék többet mozogni arra gondoltam, hogy apróbb dolgokkal kezdem nem fogok sokat feküdni vagy ülni mindig csinálok valamit futás kerékpározás meg torna videókat nézek majd a neten fokozatosan többet mozgok majd kajálásra csak úgy tudok oda figyelni kevesebbet eszek több vizet iszok ez mennyire jó kezdés vagy hagyjam a fokozatoságot és vágjak bele 20-30 perces tornákba? szerintem az nm bírnám max 2nap
2020. dec. 15. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyat csinálj, amit bírsz és élvezel!
2020. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20-30p az nemsok. Simán kezdheted azzal. Azt válaszd amit élvezel. Mondjuk heti 3x. Aztan ha belerazodsz mehet 1 ora is. A kaját meg rendbe kellene tenni nem kevesebbet enni ugyanabból.
2020. dec. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2/2 nem én főzők és
2020. dec. 21. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!