Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akiknek kockahasuk van, azok...

Akiknek kockahasuk van, azok milyen gyakorlattal érik el?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az étkezés is fontos, de abból még nem lesz kockahas. Szóval milyen gyakorlatok?
2020. dec. 25. 04:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek csodagyakorlatok, szerintem ezt mindenki másképp éri el.

Nálam sok kardió és hasizomerősítés szerepel a programban.

Konkrétan nekem a helyes étkezésen kívül az alábbiak számítanak (persze én is variálom néha a gyakorlatokat):


1. Heti három alkalommal 200 db lábemelés egyben + oldalanként 50 db oldalsó lábemelés


2. Lábolló (ezt is lehet akár percekig, de ezt nem mindig rakom bele a programba)


3. Heti egy alkalommal legalább 12 perc plank egyben


4. Heti két alkalommal 2-3 km futás gyors tempóban


5. Heti két alkalommal hosszában sprintek (5-10 perc, csak a forduláskor van pihenő)


6. Járványhelyzeten kívül 4-5 (kontakt) küzdősport edzés


7. Átlagban heti 5 óra egyéni intenzív technikai gyakorlás (mindig a szabadban, így nyáron az izzadás, télen pedig a hideg ellen való védekezés indítja be a felesleg lebontását)

2020. dec. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En sose hasazok es full kockas. Mas gyakorlatoknal is kap. Am mindenkinek kockas csak nem latszik a zsirtol. Persze lehet novelni a kockak meretet. De ha fedve van csak meg nagyobbnak tunik a has 😀
2020. dec. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Freddy, hogy van neked erre időd?
2020. dec. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3


Korán kelek, és általában már munka előtt is edzek 40-60 percet (ill. hétvégén délelőtt is van hosszabb edzés).


Azt mondják, hogy mindenkinek arra van ideje, amire szeretné (ami kis túlzással igaz).

2020. dec. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ez így igaz.
2020. dec. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a második írta, mindenkinek kockás a hasa, csak nem mindenkinek látszik a zsírtól. Emiatt de, kizárólag az étkezés számít, ha lepucolod onnan a zsírt, edzés nélkül is látszódni fognak a kockáid. Edzéssel csak rá lehet erősíteni, de minden az étrenden áll vagy bukik.
2020. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!