Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A testépítők miért olyan...

A testépítők miért olyan alacsonyak? és mivel érik el azt h olyan alacsonyak maradnak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 22:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%

hát vágod azért mert két méterrel ge.ci nehéz kigyúrnod magad. egy alacsony felszed 10 kiló izmot és full ki van gyúrva. én a 2 méteremmel felszedek 10 kilót és lóf@sz sem látszik belőle h híztam volna...

ez a titok nyitja.

2010. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Mert sokan pont az alacsonyságukat próbálják kompenzálni a testépítéssel, hogy férfiasabbnak érezzék magukat.
2010. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És mivel érik el h alacsonyak maradnak?
2010. nov. 29. 22:19
 4/16 A kérdező kommentje:

Jah értem

Az mennyire igaz h ha vki komolyan rendszeresen gyúr az megállhat könnyedén a növekedésben?

2010. nov. 29. 22:21
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Semennyire. A növekedést hormonok szabályozzák, semmi köze ahhoz, hogy emelgetsz súlyokat vagy sem.
2010. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
12%
Én pl 196 magas vagyok, én nem kompenzálok, de látszik rendesen a fejlődés
2010. nov. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanannyi alacsony testépítő van, mint magas. Ilyen hülyeséget hogy tudsz kérdezni? Hogy érik el hogy alacsonyak maradnak? Te normális vagy? Gondolkozz már egy picit, plusz biológia órára benézhetnél néha...
2010. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 bénabéla11 ***** válasza:
24%
azonnal ird meg hány éves vagy...ha több mint 11 akkor járna egy egyes ezért a kérdésért...:)
2010. nov. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Hát...Günter?Ferrigno?Arnold?Nasser?Ronnie? Nem mondanám őket alacsonnak
2010. nov. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

hát az átlag 175 magas, pl. Jay Cutler, de áz már átlagos magasság, Coleman pedig 180 legalább! Egyébként előfordul ha valaki nagyon hamar kezd gyúrni még bő 15-16 éves kora elött alacsonyabb marad mert jobban arra fektet a szervezett hogy masszívra mintsem hogy hosszúra épitse a csontozatot! Egyébként meg azért sok a profi között a 175 mert viszonylag ritkább hogy egy magasnak szép legyen az izomzata, mert nyúlik ám az a csont de arra már nem marad elég kakaó hogy az izomzat is és inkább a szallagok lesznek hosszabbak! Ez a magasabb ösztrogén-tesztoszteron aránynak is betudható! Persze vannak olyan szerencsés alkatok mint pl. annó a híres Swarci akinek a csontozata és az izomzata is hosszú volt! De ez relatívan ritka! Egyébként a magasabbaknak relatívan alacsonyabb is a tesztoszteron szintjük, gyakran nem annyival több mint amennyivel magasabbak és ugyanezt és ugyanazért a vállszéleségükön is látni hogy ha széles is meg jó alkata van, azért arányban egy átlagosabb magaságu férfinek általában szélesebb a válla! Egyébként a világ legerősebb emberei között sem fogsz látni ahogy 175nél alacsonyabbat úgy 190-nél magasat sem nagyon, oké persze előfordulhat, de volt egy 2 méter feletti srác aki meg is halt infarktusban, ugyanúgy mint az a magyar kajakozó, ő is nagyon nagyon magas volt! 2 métert súrolva vagy afölött azért vigyázni kell! Hiába szépnek tartják ha valaki ilyen magas, többnyire nem egészséges a vérnyomási problémáktól az izületi gondokon át elég sok minden jelentkezhet ahogy a rövidebb életkor is! Mi generációk óta 175 magasabb vagyunk, mármint apám, nagyapám, dédnagyapám, mindenki 110-es átlag életkort ért el, apám 78, nem szemi gyógyszert, még viagrát sem, a koleszterinje egy 20 évesé pedig mindent megzabál és 70 éves koráig volt kockás hasa és kb. 45-ös karja papirvékony bőrrel!

Annó amikor elkezdtem 20 évesen gyúrni a 29-es karom 4 hónap alatt lett 37-es!!!

Egyébként a középkoron és a mostani korunk kívül a férfiak magassága átlagosan mindig is 170 és 175 között volt, 15.000 évvel ezelött is európában, 7.000 évvel ezelőtt is mezopotámiában, 2.000 éve görögben, és 200 éve is Magyarországon!!!

2010. nov. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!