Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Húzódzkodás megkönnyebbítésére...

Húzódzkodás megkönnyebbítésére jó az ilyen gumiszalag?

Figyelt kérdés

[link]

2-3 húzódzkodás megy saját testsúllyal, de gondoltam, kipróbálnám egy könnyebb verzióját nagyobb ismétlésszámmal is. Ez megfelelő lenne rá?


2020. dec. 29. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezzel a fajtával nem igazán... Másra van. Amire te gondolsz, az ez: [link]


De gumipánt nélkül is tudsz fejlődni, pl negatívokat csinálsz, miután már nem megy több húzódzkodás. Persze a gumipánt is jó dolog, nem akarlak lebeszélni. Sok dologra jó, én is használom.

2020. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mi az a "negatív"? Hogy fentről engedem le magam lassan?

Egyébként a 15kg az nem túl sok könnyítés?

2020. dec. 29. 23:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát hány kg vagy attól függ...


Am vegyel 2-3-at belőle, nem csak huzodzkodra jo, hanem fekvotamasz, biceps, stb

2020. dec. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen,a negatív az az,amit írtál. Hát nem tudom,hogy sok-e a 15 kilós. Attól függ. Mondjuk én úgy csinálnám,ahogy a 3.írta. Vennék több fajtát.
2020. dec. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak 2-3 megy akkor nem tul sok konnyites a 15os. Enis olyat hasznalok pedig nekem megy az 5x10-15. Sot 2 sorozatot sullyal csinalok Gumival "vetkozok a vegen".
2020. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én "csak" 55 kg vagyok és 16/l. Így is jó a 15 kilós?
2020. dec. 30. 23:49
 7/8 A kérdező kommentje:
Fekvőtámaszra hogyan lehet használni?
2020. dec. 30. 23:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jolesz. Igy:


[link]


Itt minden gyakorlatot megtalalsz. Es am gumiaszallagot is tudsz venni innen. 2 nap a szallitas es joféle.

2020. dec. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!