Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti milyen gumiszalagot ajánlan...

Vanitas kérdése:

Ti milyen gumiszalagot ajánlanátok? /Lent a többi. /

Figyelt kérdés

Táncosok,gimnasztikások,sportolók!Angol spárgámat szeretném lenyújtani,mivel eddig földön nem éreztem hatékonynak,arra gondoltam beszereznék hozzá,valami könnyen szállítható segédeszközt.


[link]


Ilyesmire gondoltam.


Mit kell figyelembe venni a vásárlásnál? Ti mit ajánlotok? Esetleg van e más hatékonyabb eszköz hozzá? (Bokasúlyra gondoltam még, de ez könnyebben szállítható és sokat utazok, lehetőleg nem akarok felesleges nagy méretű, vagy nehéz dolgokat cipelni magammal. Honnan rendelnétek? Nektek mi vált be?



2020. máj. 9. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezekbol eleg sok fele letezik. 3 dologra erdemes figyelni:


1) erossege: altalaban egy adott markan belul a kulonbozo szinu szalagok kulonbozo erosseguek. Nyujtashoz szerintem a konnyuek kozul valassz, hiszen nem az a cek, hogy eros ellenallast biztosits az izmaidnak.


2) tipus: letezik szalag es pant. A pant tomorebb es altalaban a ferfiak hasznaljak otthoni edzeshez vagy kiegeszitokent, esetleg plusz ellenallaskent sulyokhoz.


3) meret: amivel a videon lathato no vegzei a nyujtast, az nagyjabol 2 meter korul van, de vannak ezekbol a gumikbol kicsi, lab es combedzeshez hasznalt gumik is. Kep alapjan sokszor nem lehet eldonteni, hogy most nagy vagy kicsi szalagot rendelsz-e, ugyhogy a termek leirast figyelmesen olvasd el :)

2020. máj. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem nem gumi szalag vált be hanem egy angolul úgy nevezett "door strecher". Fel lehet rakni az ajtóra. Szerintem könnyen szállítható és sok mindenre lehet használni. Pl angol spárga, és egy csomó féle láb kihúzást us nyújtani lehet vele. ;D
2020. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem is hasonló van.

2020. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

nem tudom aktuális-e még, én ezt használom:

[link]

Nekem bevált, 3 hete nyújtok és már majdnem megvan az angol spárgám🥰

2021. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!