Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyakorlással képes lehet az...

Gyakorlással képes lehet az angol spárgára?

Figyelt kérdés

Rendszeresen nyújtok, de még nem megy. Úgy tudom, hogy van aki anatómiailag is képtelen rá és érdekelne, hogy közéjük tartozom-e.


A csípőm szerintem elég nyitott hozzá, ezek jól mennek:


[link]


[link]


Viszont ha próbálkozok az angol spárgával, érzem, hogy egy idő után nem bírok lejjebb menni, mert mintha rövid lenne az izom. Fejlődés van, lejjebb megyek mint korábban.


A fentiek alapján gyakorlással, nyújtással, képes lehetek majd az angol spárgára?



2021. jan. 4. 15:06
A kérdező szavazást indított:
Gyakorlással el fogod érni
Valószínűleg sikerülhet gyakorlással
Ennyiből nem lehet megmondani
Valószínűleg nem fog sikerülni gyakorlással se
Sose fog sikerülni
17 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 4-5 hónapos nyújtással meg tudtam csinálni😊 Simán menni fog
2021. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nem megy ám mindenkinek, ismerősöm 10+ éve jógázik, nyújt, fut, mégis nagyon merev. ő ilyen. de ha te meg tudod csinálni azokat a gyakrolatokat, akkor jó eséllyel a spárga is menni fog
2021. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Én ápriliban kezdtem az alapoktól és most már mondhatni nagyon hajlékony vagyok. [link]

Ezt a videót nagyon ajánlom. És ha további nyújtási rutinokat keresel és Anna McNulty-t és Alivia’D Andrea-t tudom ajánlani. És is az ő videók alapján nyújtottam/nyújtok

2021. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!