Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik olyan személyi edző,...

Létezik olyan személyi edző, aki futásra készít fel és edz?

Figyelt kérdés
Hobbi szinten, súlyfelesleggel.
2021. jan. 7. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyok szakember, de súlyfelesleggel ne kezdj el futni.
2021. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos létezik, főleg hobbi szinten, bár nem tudom mik a céljaid, mihez kell pontosan az edző (futós edzésterv kialakítás, helyes futás, maratonra felkészítés, sprintre felkészítés vagy csak álljon a futópad mellett és motiváljon). Más kérdés, hogy van-e a közeledben ilyen edző.

1: nem írta a kérdező, hogy 150kg-s, szóval miért ne kezdhetne el futni súlyfelesleggel? Lehet van rajta mondjuk 10kg felesleg, azzal bőven lehet futni (nyilván egy megfelelő cipőben, fokozatosan elkezdve, de ez súlyfelesleg nélkül is így van)

2021. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán megteszi egy jó applikáció is, és az még olcsóbb is.
2021. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
milyen applikaciok vannak erre?
2021. jan. 7. 21:53
 5/6 A kérdező kommentje:

koszi #1 es tudom hogy nem javasolt 35 kg pluszteherrel futni, de el kell kezdeni valahol.

#2: futopad? Hulyen nezne ki a Hajogyari szigeten a parkban egy futogep, nem?:) (mivel nincsenek nyitva termek, így marad a szabad ég alatti edzes)


en mar ott elakadok hogy milyen ruhában fussak...

2021. jan. 7. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Hirtelen ezt találtam, de gondolom több is van, keres rá 🙂

2021. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!