Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditermek zárva, hideg is...

Konditermek zárva, hideg is van, kappanháj a hasamon, lépcsőzés panelházban jó kardió edzésnek?

Figyelt kérdés
Valaki másnak is hiányzik a mozgás a tilalom alatt? Szerintetek hülyeség lépcsőzni? Gyűlik rajtam a zsír... Mennyire hatásos fogyókúra szempontjából a lépcsőzés? Futás jobb lenne, de befagy a sejhajom. :(
2021. jan. 11. 06:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. A második akkor is bohóc, kérdést tettem fel, választ vártam, nem kioktatást. Mindenki nézzen magába. Aki segíteni szeretett volna, annak köszönöm.
2021. jan. 11. 08:56
 12/12 anonim ***** válasza:
37%
Mit vártál, kedves kérdező? A GyK nem a segítőkész válaszadóiról híres, főleg nem a testépítő topik. Javaslom a táplálkozási- és mozgásnapló alkalmazását, a megfelelő étkezés beiktatását a mozgás mellé.
2021. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!