Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam az...

Hogyan vegyem rá magam az itthoni edzésre?

Figyelt kérdés
kicsit későn kezdeném, de még mindig nem vettem rá magam az itthoni edzésre. videókat már láttam, amit csinánék az megvan már, de nincsen semmi ambícióm. valaki, valamit tud ajánlani, hogyan próbáljam meg?

2021. jan. 22. 07:20
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ezzel a hozzáállással sehogy 😆
2021. jan. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Inkább nézz macskás videókat, abban nem izzadsz meg.
2021. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon jó módszert ajánlok:

odaállsz a tükör elé és ezt mondod:

"figyelj rám! - ha nem kezdesz edzeni itt foglak leköpdösni, aztán feldobok egy féltéglát és aláállítalak!"

2021. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezd meg magadtól,hogy miért akarsz edzeni. Ha megvan,akkor kérdezd meg,hogy fontos-e és miért. Ha nem tudom valamelyiket megválaszolni,akkor nincs sok értelme edzegetni,mert ha el is kezded,valószínűleg akarat hiányaban ráhagyod (hacsak közben nem tetszik meg vagy lesz célod benne).
2021. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Aaa az megfelelő motiváció, akarat, elszántság és kitartás nélkül nem fog menni, nem foglak meggyőzni az ellenkezőjéről.
2021. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MadSeal ***** válasza:
95%
Gondolj arra, hogy most a kevesebb munka is nagyobb haszonnal jár majd nyárra, mert a karanténosdi miatt a legtöbb ember biztoa felszed jó néhany kilót. Itt az alkalom, hogy kitűnj, most akár az átlagnál egy picit nagyobb izomzattal, 15%os testzsírral is lehetsz a legjobb formák közt a strandon/hordhatsz feszülősebb vagy vállas trikót, bármiféle diszkomfort érzet nélkül. Nem mellesleg csökkented a legtöbb betegség kialakulását naagy mértékben.
2021. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez döglött dolog
2021. jan. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Aki mindenkit lepontoz, az leírhatná nyugodtan, hogy miért nem ért egyet a fentiekkel...
2021. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
8# van egy retard aki minden kérdésnél ezt csinálja :)) erre gerhed biztos :D
2021. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Én mindig arra gondolok, hogy milyen leszek utána. S amikor látom a változást, az motivál.

Na igen... De most én is le vagyok eresztve...


Volt az az időszak amikor nagyon motivált és kitartó voltam. Én lefogytam 2 éve. Ráálltam a mérlegre egy délután és megláttam hány kg vagyok. Akkor jött a szikra, hogy le kell állnom a rossz szokásaimmal. Eljött a nap arra, hogy változtassak magamon, akkor, ott, aznap... Nem holnap meg holnapután hanem aznap. Utána olvastam, videókat néztem aztán kitaláltam hogy fogom csinálni. Tornáztam is. Le is fogytam fél év alatt 18 kg-ot. Hiába tukmálták a finom kajákat, én tartottam magam. Elszánt voltam, rendíthetetlen önuralom lett rajtam úrrá.


Na most ott vagyok, hogy azóta híztam vissza valamennyit, mert túl fogytam magam és kellett az a pár kg vissza. Most 54 vagyok és fejembe vettem, hogy hasamat kikockásítom meg a többi testrészt is kicsit megedzem, ne legyek már puhány. Viszont most én is el vagyok kicsit lustulva... Heti legalább 1szer hasra legalább edzek, de többször kéne.

Van az úgy, hogy le van az ember eresztve. Azon gondolkodtam, hogy tök jó lenne együtt valakivel motiválni egymást.


Szóval ha gondolod, edzhetünk a távolból együtt! :D

2021. jan. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!