Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Először mennék edzőterembe,...

Először mennék edzőterembe, nem tudok semmit, kicsit aggódom, mit tegyek hogy ne legyek ,,elveszett"?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptam egy bérletet és jó lenne kihasználni, de nem tudom hogy kezjedm. Mivel kellene kezdeni? Bemelegíteni hogy? Hogy kell használni a gépeket pl? Hogy állítsam össze az edzéstervem? Mit kell vinni(pl vizet lehet egyáltlán bevinni, vagy nem illik?)? Egyáltalán milyen ruhában szokás edzeni? Honnan tudhatom mi és mennyi való nekem?


16l


2021. jan. 23. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Edzőterembe? Magyarországon? Most? Biztos vagy benne hogy ez legális?

Amúgy vizet meg fehérje shake-et nyugodtan vihetsz, edzőruhában szokás edzeni. Bár szerintem nem szólnak be max furcsán néznek ha farmerban meg kabátban edzel.

Eleinte ha egyedül mész akkor mindenképpen bérelj személyi edzőt, nagyon sok sérüléstől óvhatod meg magadat. Engem a barátaim "tanítottak" eleinte, aztán én is mentem személyi edzőhöz.

Ő segít az edzéstervben, a célkitűzésben, helyes gyakorlatvégzésben stb.

Egyedül súlyoknak meg gépeknek nekiállni saját felelősségre se ajánlott.

Amúgy meg ne félj a konditeremtől, meg fogod szokni.

Lehet hogy én élek egy kő alatt de ha jól tudom jelenleg az összes konditeremnek kötelezően zárva kell tartania... Kivéve ha versenyszerűen edzel, ami feltételezem hogy nem a helyzet veled.

2021. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Romániában élek, itt legális :))
2021. jan. 23. 15:01
 3/4 A kérdező kommentje:
De köszönom a választ!
2021. jan. 23. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fuuh :D hat ez elegge öszetett meg egyen fuggo dolog. Fel nap lenne leirni itt mindent.. meg gyakorlatba ugyse ugy sikerulne egyedul. Kene edzotars aki ert hozza vagy edzo. De neten mindent megtalalsz am videokkal.

Valtocipo, torolkozo az alap. Edzocucc meg amibe te jol erzed magad.. melegito, ujjatlan felso vagy cicagatya pulcsi. Pics@gatya sportmelltarto. Kinek mi jon be.. esetleg kesztyu h ne legyen borkemenyedes. Csajoknal az nem olyan szexi. Vizet vihetsz persze az nem gaz.

2021. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!