Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vadásztársaságban tanulhatnék...

Vadásztársaságban tanulhatnék ilyeneket?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni vadászni, illetve az elejtett állat feldolgozását, nyúzást, esetleg a bőr kikészítését. Erre van valami mód? Az nem baj, ha van tagsági díj, csak az a fontos, hogy legyen aki megtanít ezekre. Mellette jó lenne a fegyver tisztítást, karbantartást is megtanulni.

2021. jan. 24. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A YOUTUBE bőven elég. A vadászok többsége alkesz senki. Nekem is csak a fegyverek miatt van engedélyem, sosem voltam még vadászaton, fosok, hogy valamelyik részeg lepuffant.
2021. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Videókból nem tanulsz meg zsigerelni vagy éppen eredményesen cserkelni. Azt javaslom próbálj találni egy normális hivatásos vadászt vagy egy vt tagot, aki "mentorként" segíthet.

Az első válaszoló gondolom a kanapéról osztja az észt, nekem más tapasztalataim vannak. Férjem hivatásos, nekem is megvan minden engedélyem, szóval sokat járunk vadászni ketten vagy esetenként barátokkal, de nem felelőtlen részeg módra.

2021. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!