Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 éves lányként van esélyem...

17 éves lányként van esélyem kockahasat elérni?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet edzek, egyre több felülés, fekvőtámasz, híd popsiemeléssel, guggolás, plank..(stb..)-et csinálok. Nagyon szeretnék kockahasat, egy álom számomra már régóta. Nyáron napi kb másfél órát edzettem, csak aztán lelki dolgok miatt abbahagytam, ez alatt az idő alatt eléggé elkezdett formásodni már a hasam, és mostanában megint egyre jobban látszanak rajta ilyen "csíkok", mintha már a kockahasnak egy kis előjele lenne😅


Segítséget szeretnék kérni, mert egyedül ez tudom hogy nem igazán fog menni..


Milyen gyakorlatokat csináljak és mennyit? És milyen gyakran?

Legfőképp miket, mennyit és hányszor egyek? Edzés előtt, vagy után egyek?

Kb mennyi idő edzés után lenne már elég látványos a kockahas?

(Ezt az egészet úgy kellene, hogy fogyjak is mellette, mert most már egy ideje fogyókúrázom, szóval tömegnövelős tippeket ne írjatok légyszi😁) De gondolom ha csinálom a gyakorlatokat rendszeresen, akkor a súlyom is kevesebb lesz igaz?


Válaszokat előre is köszönöm!



2021. jan. 25. 22:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
A kockahas diétán alapul , és nem a mozgáson . Cardió + diéta . Diéta alatt azt értem , hogy csökkented a szénhidrátbevitelt , fehérjebevitelt pedig emeled, ez testsúlytól függ , hogy mennyi legyen.Igazából hasazz is , hiszen azzal még látványosabb eredményt tudsz majd elérni. De egyet ne felejts : csak ha a kaja is rendben van , akkor lesz kockás hasad!
2021. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%

#1 Ezzel aztán sokat segítettél 😅

A kérdező ezzel tisztában van, ő konkrét gyakorlatokra kíváncsi amitől a hasizma nő.

Nekem hasprés, felülés, plank, orosz twist, lábemelés jöttek be.

2021. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi választokat!😊

#2 És ezekből naponta mennyit csinálsz? És minden nap? Hány kalóriát eszel mellette? Neked mennyi idő múlva látszott az eredmény?

2021. jan. 25. 23:35
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Az #1-re ne hallgas. Igenis kell mozgás a kocka hashoz. És ha azt csibálod amit a #2-es mondott akkor fog is sikerülni
2021. jan. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
igen, van
2021. jan. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
28%
Most miért lettem lepontozva?! Hiába hasazgat a kérdező, attól kockás hasa nem lesz!Ez a diétán alapul , csökkenteni kell a testzsírszázalékot , tehát diéta!
2021. febr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként azt is odaírtam,hogy cardió mozgás !Mert az csökkenti a testzsírszázalékot !
2021. febr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#6-os: mindenkinek zöld pipát adtam☺️

Milyen diétát javasolsz?

Mikből kell ilyenkor sokat enni, és miket kell mellőzni?

Annyit kerestem a neten, de nem nagyon írnak róla😕

2021. febr. 1. 08:12
 9/23 anonim ***** válasza:
Én nem a #6-os vagyok de azt tudom ajánlani hogy kerüld a cukros dolgokat. Nagyon sok kalória van bennük. Inkább gyümölcsöt egyél. Az az anyagcseréd is felgyorsítja
2021. febr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

#6os vagyok

Segítségképpen : [link]

2021. febr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!