Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » El szeretnék kezdeni boxolni. ...

El szeretnék kezdeni boxolni. Ahova menni fogok onnan látásból ismerek pár arcot bulikból és elég balhésak. A boxterembe érkező új embereket ki kezdhetik ?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy beszari gyerek csak azért mégis érdekel.

Lehet hogy ezek az arcok csak a való életben ilyen keménykedők mert ők boxolnak a teremben meg hangjuk sincs ?

Gondolom nem egyedi eset, hogy akik valami küzdő sportot űznek közülük vannak akik arcoskodnak bulikban. Persze leszögezem tisztelet a kivételnek.

De úgy gondolom, hogy ott csak nem balhéznak az új emberekkel.



2021. jan. 29. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel próbálják .
2021. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

El vagy tévedve.

A legtöbb boxklub egy bűnszervezet.

2021. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elsőtől kérdezem.

Konkrétan ez mit jelent ?

2021. jan. 29. 18:31
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Adtol fugg hova mesz. Ahova en jartam betalaltak, meregettek. Probaltak befenyiteni. Kihivtak mindig kesztyuzni ugy h full kezdo voltam. Nem szabad besz@rni.. ki alltam ellenuk. Nyilvan kaptam rendesen.. de legkozelebb is odaaltam. Aki besz@rt arrol tobbet nem szalltak le. Hamar fel is adta es nem jott tobbet. Velem utana mar haverkodtak 5 evig jartam. Nem bantam meg. Kelett ez. De a legtobb helyen azert ez nem igy van :) melyik egyesulet?
2021. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Varkocs György box club Székesfehérvár.
2021. jan. 29. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán, lementem a bokszolni, első edzésen jól meg pakoltak de vissza mentem és onnantól haver volt mindenki. Erre írtam hogy felpróbálnak !
2021. jan. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát attól függ, hova mész. Egy a romák által szeretett sportot választottál, készülj rá, lesznek bőven. Ők márpedig kikezdenek, főleg ha egy primitív szar az edző, és nem tanítja meg nekik a tiszteletet.
2021. jan. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Nalunk az ilyenert ki is dobjak a boxolokat, aztan meg meg is vannak kergetve. Itt nagy a tisztelet, tobbszoros bajnok az edzo, nem turi a sportszerutlenseget.
2021. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Helytől függő szerintem is. Ha valahol többször is "felpróbálnak" akkor hagyd ott, keress másik egyesületet. Velem kifejezetten kedvesek voltak, tudták hogy kezdő vagyok, ezért a felnőttek is és a velem egyidősök is finomabbak voltak mikor először ottvoltam.
2021. ápr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!