Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki leírná röviden hogy mi...

Valaki leírná röviden hogy mi a versenyengedély/orvosi papír szerzés menete?

Figyelt kérdés
Ma eldöntöttem mivel unatkozok eléggé,ezért megyek terembe mert az itthoni edzés unalmas.Valaki kérlek letudná írni ennek a menetét? Esetleg fizikumhoz van kötve az engedély? Elég távol állok még a versenyfizikumtól , tehát ja. Mi ennek a menete?

2021. jan. 29. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
szia! kell egy tagság aki bevesz mint sportoló, itt általában éves díjat kell fizetned. majd kell valamennyit a "fáradozásaikért". ezután elmész a dokihoz sportorvosi vizsgálatra. küldesz magadról egy képet, majd kiállítják az igazolást. ennyi, kb 30-40e ft
2021. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Jajjnekem.... megint vmi gyúrósmarci elvonási tünetekkel?
2021. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
2/2, értem én, hogy vannak emberek akik nem szeretik a sportokat, de mi közöd hozzá, hogy ki mit csinál? te is próbálnál valami alternatívát találni, ha nem tudnál sörözni meg csipszet enni a tv- előtt. p@raszt!
2021. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
ha nincs fizikum nincs papír nem véletlen találták ki hogy bárki mehessen
2021. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kösz kettes de nem kértem az arrogáns véleményed, menj vissza chipset enni és hízz el
2021. jan. 29. 22:54
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Egy napot se hagytam ki a járvány óta, ma is lefutottam 12 km-t...
2021. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%

Bámulatos az egybitesség.. vsjon ezt a gyúrás okozza? 😂😂😂😂


Vagy edzőteremben gyúrsz vagy kétszáz kilósan chipset eszel. Más lehetőség nincs...


Agyra is kéne gyúrnotok..😁

2021. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Miert irkal ebbe a kategoriaba aki nem is szereti a testepitest es fogalma sincs rola.. mondjuk szemelyesen meg se merne mukkanni valszeg es itt eli ki a fusztracioit😅 ense megyek irkalni a 60kgos pava focistaknak vagy a szefolyt puhany kockaknak unalombol. Ha jo neki csinalja hol erdekel
2021. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
2 Sírjál zokogjál nyavalyogjál hogy néhányan kondiznak. Eddig hol éltél szatyorban, vagy te vagy a szatyor.
2021. jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6 Hülye ingyenélő gondolom egész héten apuci vagy anyuci vagy férj apuci eltart napközben sosem dolgozol max betolod a segged 3 percre a szalonba, és más dolgod sincs mind napközben futkározni majd az ingyenélő életmódodról dicsekedni kis görcs. Szánalmas fürjtojás.
2021. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!