Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki leírná röviden hogy mi...

Valaki leírná röviden hogy mi a versenyengedély/orvosi papír szerzés menete?

Figyelt kérdés
Ma eldöntöttem mivel unatkozok eléggé,ezért megyek terembe mert az itthoni edzés unalmas.Valaki kérlek letudná írni ennek a menetét? Esetleg fizikumhoz van kötve az engedély? Elég távol állok még a versenyfizikumtól , tehát ja. Mi ennek a menete?

#edzés #terem #versenypapír
2021. jan. 26. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Elmész és ott elédraknak egy lineáris algebra példát és meg kell oldanod, ha jól csinálod és gyors vagy, még koxot is adnak mellé.


Velem ugyanez történt, tátvamaradt a szájuk, meg is kérdezték, hogy miért vagyok ilyen jó belőle. Mondtam nekik, hogy szexért cserébe juttattam át pár gépész csajt a matekvizsgán online.


Béci. 48F. Zseni.

2021. jan. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Ezaz Béci testvérem, oltsd le a kicsirigókat xdxd
2021. jan. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindig megmosolyogtat "Bécinek" meg az őt utánozni próbálóknak a hasonló válaszai a kérdések alatt, egyiket-másikat mérsékelten, de kellőképp szellemes poénnak tartom.

Azonban az is megmosolyogni való, hogy ilyen műszaki egyetembeli első-második féléves matematikához kötődő tárgyak kiragadott (rész)ismereteit olvashatom vissza, és szerintem tényleg azt hiszik, ha leírják a deriválást-integrálást, megspékelve itt-ott egy "parciális" előtaggal, vagy most a lineáris algebrát, akkor ők már bizonyítják, hogy valamiféle "beavatottak" lettek, tanultak a szó szigorú értelmében "matematikát". Megsúgom: Nem tanultatok matematikát. Egyáltalán nem. Amiket itt írogattok egy-egy sikeres vagy sikertelen vizsgátok, felkészülésetek során, még bőven az egyetemi matematika "négy alapműveletébe" tartoznak.

Meg tudtál oldani önállóan egy előre kitalált típuspéldát? Gratulálok, de abban biztos vagyok a mögötte lévő absztrakcióról fogalmad nincsen. (Hozzáteszem, ez nem csak a hallgatók hibája.)

Ha lenne fogalmad, akkor belátnád, hogy az egyetemi szinten ez mennyire alap dolog, ezzel dicsekedni kb. felér azzal, hogy tudok összeadni, kivonni stb. Max. a parasztvakítás kategóriába fér bele.

Majd amikor ilyen differenciálegyenletek függvénysorral való közelítését, vagy olyan vektortérben lévő eljárásokat, ahol azt kéne elképzelni, hogy egy 12 dimenziós sündisznónak próbálod itt-ott felborzolni a tüskéit, vagy más hasonló kaliberű matematikai apparátust felhasználva ipari-kutatási feladatokat oldassz meg önállóan, na akkor érted el azt a szintet, hogy elmondhasd, nem csak tanítottak neked, de tanultál is matematikát.

És én ehhez (meg a testépítéshez is) őszintén kívánok sok kitartást és sikert, hogy mihamarabb elérjétek ezt a szintet, ahol jövedelmező állást kaphattok, meg belássátok, hogy igazából mennyire gyerekes és szánalmas ezekkel a szavakkal itt dobálózni, arról nem is beszélve, szerintem egyáltalán nem erre a fórumra való. De hozzáteszem, nekem végsősoron mindegy, mert legalább egy extra mosolyadagot hoz az életembe. :)

2021. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

ÁÁá utolsó ne untass már engem ennyire. Ezek voltak a kedvenceim, erre idejön valaki aki ugyanúgy anonimban szájal, mint én. Ha neked mindegy, minek kell írni? Talán neked se lenne ekkora arcod élőben. Legalább mosolyogtat téged, az anonim zsenit.


Béci.

2021. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Na megint egy mérnökinfós😂😂😂
2021. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!