Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tánciskola/egyesület Budapesten?

Tánciskola/egyesület Budapesten?

Figyelt kérdés
20 éves egyetemista vagyok, kb. 14 éven keresztül táncoltam versenyszinten modern- és jazztánc kategóriában. Néhány éve hagytam abba, viszont nagyon hiányzik, és szeretném újrakezdeni, de fontos lenne, hogy helyileg és időben beleférjen a napjaimba, szóval nincs olyan egyszerű dolgom. Lehetőleg a Széll Kálmán tér/Nyugati pályaudvar/Kálvin tér/Nagyvárad tér környékeken keresnék tánciskolát, elsősorban moderntánc vonalon, de ha valaki ismer egyéb jót, nyitott vagyok :) Előre is köszi:)

2021. febr. 1. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Goldance-et javasolnám első körben, több ismerősöm is táncol ott, szeretik. A választék is elég nagy náluk.
2021. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Art Kingdom :) Rengeteg lehetőség van. Ahány oktató, annyi stílus közül válogathatsz. Most ott is nagyon pörög az Experimental. Természetesen a Hip-Hop a fő vonal, de mindent megtanítanak. Mellesleg remek közösség van.
2021. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!