Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondisok! Segítséget kérnék...

Kondisok! Segítséget kérnék tőletek a felkészítésben?!

Figyelt kérdés

Szóval! Nemrég kezdtem el kondizni. Most leszek 12. es és a miskolci rendészeti szakközépiskolába akarok menni. Nem vagyok olyan erős, ezért is kezdtem el most. Még nem késő elkezdeni a felkészülést a felvételire! Szóval, a követelmény, hogy 2000 méteres síkfutás. Ezt a lábedzésével és futással segítem.


A másik, hogy fekvőtámaszt kell nyomni. Erre milyen gyakorlatok vannak a konditeremben? Szóval miket kell edzeni, hogy jól és gyorsan tudjunk fekvőzni ?


A harmadik a felülés! Ezt sok felüléssel és haspréssel lehet fejleszteni ?


A negyedik az ingafutás. Ezt a lábedzésével tudom fejleszteni!


Ha tudtok esetleg erre egy jó felkészítő edzéstervet, akkor köszönöm! és bocs a hosszúságáért!


2010. aug. 16. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint arra menj , hogy mindenből a max pontot ki tudd hozni . Én a helyedben magával a gyakorlattal készülnék . Tehát fekvőtámaszra a fekvőtámasszal stb . Eddz keményen ;)
2010. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem szólóval. Külön edzéseket én sem csinálnék, arra figyelj oda hogy mind fekvőből mind felülésből egyre többet egyre gyorsabban csinálj, ne ragadj meg egy "bevált" ismétlésszámnál. Futásnál dettó, ugyanazt a távot mindig gyorsabban teljesítsd. Esetleg ezek mellet még bringázhatsz is de a konditermet semmiképp sem ajánlom ennyi idősen.
2010. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
miért nem ajánlod a konditermet ?
2010. aug. 16. 17:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondták, h ne kondizz, hanem, h készülj ebből is, persze mellette mehet a tolóckodás, hasprések, ilyesmi, de ugyanilyen arányban végezd el a kitűzött gyakorlatokat is, mert hiába lesz erős izomd, ha nincs benned a mozdulatsor és a dinamika, akkor bukhatsz is a dolgon.
2010. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Súlyzós edzések nem ajánlottak késői kamaszkor elött.
2010. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Azért ne kondizz,mert még csak 12 éves vagy, és nehogy hátráltasson a magasságod növekedésében.
2010. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az jött le, h 12.es szóval nyugodtan kondizz, de ne csak arra alapozz
2010. aug. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó igen, hülye vagyok és fáradt :D Azthittem 12 leszel. Mehet a kondi is de ne arra fektesd a hangsúlyt, én azmondtanám 1/4 konditerem 3/4 futás fekvőtámasz. Erőnléted csiszolása érdekében én még bicikliznék és úsznék is valamennyit.
2010. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 escrogar ***** válasza:
ha futsz/úszol/bringázol, akkor felesleges a kondi. napi 5-6000 kcal-t kéne bevinned, hogy izmosodj is kardió mellett. lehetetlen.
2010. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát meglátszik, hogy rendőr akarsz lenni... Az iqteszt sikerülni fog az tuti.


futásra futással, fekvőre fekvővel, felülésekre felülésekkel edz. felvételi után meg azt csinálhatsz amit akarsz, kondizhatsz is tökmind1. A magyar rendőrök kézettsége, fizikai ákkóképessége a béka segge alatt van.

2010. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!