Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennyi nyújtás sok?

Ennyi nyújtás sok?

Figyelt kérdés
Nem sportolok meg semmi, viszont eldöntöttem, hogy hajlékony szeretnék lenni. Bemelegítés után úgy fél órát szoktam nyújtani. Ez pont elég, netán sok, kevés? Segítsetek, mert nem akarom tönkretenni az ízületeimet/izmaimat:D

2021. febr. 10. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az idő itt a lényeg hanem, hogy milyen nyújtást csinálsz. Van olyan amitől 5 perc után kivagyok van olyan amit másfél óráig is bírok. Pl. az extrém nyújtásoat én hanyagolom, ilyen pl. tornász, balett nyújtások. Szóval jó lenne tudni te milyet csinálsz, jobban tudunk segíteni.
2021. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért ilyen komolyakat nem csinálok, mint a tornászok vagy balett táncosok nyújtása. Csak ezeket az "alap" gyakorlatokat.

Pl ezt a videót is szoktam követni: https://www.youtube.com/watch?v=iicwWgSqgSI ezt mondjuk általában 2x ismétlem

2021. febr. 10. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!