Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan növeljem az izmaimat?

Hogyan növeljem az izmaimat?

Figyelt kérdés
Fehérjét nem fogyasztok jelenleg, de érdekelne, hogy amúgy hogyan tudok izmot építeni fehérje bevitel nélkül.Egy elég vékony testalkatú lány vagyok...természetesen edzek, de mégis mik azok amiket mindenképp végezzek el?

2021. febr. 13. 12:52
 1/2 anonim válasza:

Nem vagyok profi de szerintem egy diéta és egy jó edzésterv segít

vannak olyan diéták ahol magas fehérje tartalmú kajákat adnak hogy segítsék az izomépítést. meg igazaból elég ha egészségesen eszel és rendszeresen mozogsz. nem lesz egy hét alatt világmegváltó eredmény, idő kell hozzá

2021. febr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Marmint tapkieggel nem viszel be feherjet csak kajaval. Ha izmosodni akarsz legyel kcal tobbletbe. Rakd rendbe az etrended meg csinalj sajat sulyos vagy sulyzos edzest heti 3-4* meg vmi kardiot. Talalsz a neten sok edzestervet, etrendet.
2021. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!