Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány éves kortól ciki gördeszk...

Hány éves kortól ciki gördeszkázni? 22 éves lány vagyok és még azzal jártam be egyetemre ameddig lehetett, és mindig azt éreztem, hogy a többi lány lenéz emiatt

Figyelt kérdés
2021. febr. 17. 00:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, bár én sem vagyok deszkás.

20

2021. febr. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
szerintem az a ciki ha a környezeted nyomására hagysz el vmi szokást vagy azért csinálsz vmit mert mindneki csinálja, vagy mert elvárják...addig csináld amíg élvezed, és ne törődj a többi emberrel, ne hagyd hogy mások gondolatai irányítsanak
2021. febr. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Magyarorszagon az ostoba emberek lehet, hogy cikinek tartjak.

Itt, ahol elek, nagyon gyakori, hogy komoly emberek gordeszkaval, gorkorival, rollerral, vagy biciklivel jarnak dolgozni. Oltonyben, ha nem nagy a tav. A melohelyen kicserelik a cipojuket. Ismerek egy cegtulajt (egeszen pontosan garazsajtokat gyartanak es javitanak), van vagy husz alkalmazottja a szakmaban es vagy ot adminisztrativ kukac az irodaban. O pl 16 km-rol jar be biciklivel. Reggel. Es este haza. Es o csak az ugyfelekkel targyal, szoval nem melosruhaban nyomja egesz nap, hanem oltonyben. Az en fonokom rollerral jon dolgozni, a bolt, ahol a kajat stb vesszuk, ott az uzletvezeto gorkorizik, ugy megy dolgozni. Mondjuk, itt kulturaja van nem csak a sportolasnak, hanem a kornyezetvedelemnek is.

Igaza van a kettesnek, ne erdekeljen, hogy plazamacak leneznek emiatt. Te magasan felettuk allsz.

2021. febr. 17. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

En bmx flatlandeztem, aztan 22évesen abbahagytam, mert mindenki azt mondta ciki, hogy meg mindig kijarok a parkba...

Egesz 20as éveim alatt híztam mint egy disznó, minden sportba belekezdtem, de soha semmit nem volt lelkierőm pár hónapnál tovább űzni, 30éves koromra elértem a 120kg-ot, 37évesen pedig volt egy szívrohamom.

Akkor a kisfiam megkérdezte mi az a sport amit csinállnék szívesen, hát mondtam neki, hogy soha semmi nem kötött le a bmx óta...

Erre még aznap betolt hozzám egy flatland bicót... azóta eltellt 3 év, talaltam más vén rókákat is akik tolják, úgyhogy társaságom is van hozzá, nem megy olyan jól, mint 20évesen, de azóta heti 3* szivesen mozgok... nincs olyan, hogy ciki... ha szeretsz valamit csinállni, ne tedd magadnak cikivé, mert aztán hiányozhat egész életedben.

2021. febr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Ha szeretsz valamit csinálni, semmiképp ne hagyd abba, pláne mások nyomására. Ne érdekeljen, ki mit gondol! Egyébként sem ciki a dolog, sőt én nagyon örülnék, ha tudnék gördeszkázni :D
2021. febr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fura, de nem a szó rossz értelmében. Szerintem tök jó, semmiképpen nem ciki.
2021. febr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem szeretném abbahagyni, csak amikor azzal mentem, akkor is kinevettek, hogy gyerekes vagyok. Meg nyilván nem fogok magassarkúban deszkázni, nem is vagyok tipikusan lányos.

2021. febr. 17. 10:24
 8/14 anonim válasza:
100%
Én is nagyon örülnék,ha tudnék deszkával járni ide-oda,szerintem nagyon menő😎. Ők gondolom ,,egyedi" csoportba tartozóak.
2021. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kinevettek? Eleve nem kell velük foglalkozni, de ezt már előttem is leírták. Valószínűleg bármelyik vigyori 1 méter után eltaknyálna a gördeszkádon, különben tudnák, hogy semmi vicces nincs benne. Akkor már lehet nem nevetne egyikük sem.


De lehet, hogy azért nevetnek, mert féltékenyek Rád, hogy valamiben jó vagy és szereted csinálni.


Elhiszem, hogy zavar, de ne zavarjon. Egyáltalán nem ciki, legyél rá büszke, hogy Te tudsz gördeszkázni! A sportot vagy bármit, amit szeretsz csinálni, azt nem kell szégyellni.

2021. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmikor se ciki. Nekem meg be is jon 😀 a laza csajszik a legjobbak. Csak irigykednek.. meg enis mert bena vagyok es lila mindenem ha deszkazok 😂 29f
2021. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!