Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Attol hogy a merleg nem...

Attol hogy a merleg nem mutatja hatasos lehet az edzesem?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete elkezdtem itthon edzeni es bar fogyast a meegen nem tapasztaltam de talan hasam picit mintha fejlodott volna.

Ugye attol higy meg szamok nem mutatjak izmosodok es fejlodok?

(Egyebkent nincs nagy tulsuly 55,5 kg/160cm vagyok kb)



2021. febr. 17. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jól látod.
2021. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jol kajalsz persze h fejlodsz. A tukor fixebb tampont mint a merleg foleg kezdokent.
2021. febr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor szamok miert nem mutatjak? :(
2021. febr. 18. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, de nekem is 10 kilóval többet mutat, mint amennyinek nézni szoktak, szóval a számokkal nem kell mindig törődni. A tükör fontosabb. Dobd ki a mérleget. Nagyon sok mindentől lehet, hogy most éppen ennyit mutat. Csak pár példa: lehet, hogy több vizet iszol, vagy a ciklusod olyan pontján vagy, amin többet mutat.

Szóval nem kell elkeseredni, folytasd csak, menni fog.

2021. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, egyebkent az a furcs h neha a hsam is hat nem tudom mashogy mondani mintha “terhes lennek” nem olyan nagy persze de olyasmi de feszesen es nem az a logos haj van rajta de befeszitve nem annyira.

Ratesz persze az is h alapbol kicsit eloretolt gerinccel allok de nem ertem ez miert vab

2021. febr. 18. 22:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Par hettol ne varj semmit. Majd honapok mulva ha jo a kaja meg az edzes
2021. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!