Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Amikor kihajtom magam, sokszor...

Amikor kihajtom magam, sokszor hányingerem lesz és szédülök, emellett nagyon el vagyok fáradva stb. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Szóval elszoktam néha járni focizni haverokkal, és habár való igaz hogy sosem volt túl jó staminám, mindig amikor kihajtom magam hányingerem lesz, legyengülök, köhögök is néha, szédülök. Asztmás nem vagyok, nem régen vizsgáltak ki. Alapjáraton amikor nyitva vannak a konditermek eljárok, és akkor jobban szoktam bírni, de pár óra kemény játék után ugyanúgy megtörténik. Amióta bezártak a termek sokkal rosszabb lett, emelett pedig koronás is voltam és elvileg lehet az állóképesség drasztikus romlása is utótünet, előtte, tavaly nyáron pl. is előfordult ez. Mitől lehet?

2021. febr. 24. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
alacsony a vérnyomásod?
2021. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem
2021. febr. 24. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!