Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan legyen kockahasam ?

Hogyan legyen kockahasam ?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy alacsony testzsír százalék kell hozzá.

Viszont én jelenleg 175 cm és 55 kg vagyok, ezért nem tudom hogy még mennyi zsír van a hasamon,ami takarni? Vagy csak edzeni kellene a hasizmot,hogy látszódjon ? Ha ráfeszítek akkor valamennyire látszik mind a hat. De csak ekkor.



2021. febr. 26. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minél fejlettebb a hasizom annál jobban látszik bizonyos testzsírszázalék mellett (nyilván itt nem a 30%-ra gondolok, mert ott nem fog látszódni soha). Én 55kg-val nem gondolkodnék zsírégetésen, inkább eddzél, izmosodj aztán amikor van egy kis izomtömeg, akkor gondolkodj el rajta újra.
2021. febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Heti 2-szer edz hasra, esetleg 3-szor,a lényeg az hogy 36 óra pihenő időt biztosíts az adott izomcsoportra. Plusz ha már kockahasat akarsz, akkor más testrészre is edzél, ne az legyen hogy kockás a hasad, de pipaszár karokkal, pálcika lábbal járkálsz.

55kg (feltételezem fiú vagy) a testtömeg alapján 14-16 éves, ez pont az a kor amikor én is elkezdtem. A fegyencedzést tudom ajánlani, a hasedzést kiegészítheted egyéb gyakorlatokkal is (hasprés, plank, lábemelések, egyéb).

3 hónap alatt látható lesz a változás.

2021. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!