Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy legyen ilyen kockahasam?

Hogy legyen ilyen kockahasam?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen kockahasat szertnék, nagyon vékony vagyok és szoktam is hasizom gyakorlatokat csinálni de mégsincs kockás hasam.



2017. jan. 6. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jujj, szerintem ez ronda, olyan férfias
2017. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ez rém gusztustalan, nem találsz normális fiút, akinek ez tetszik. Semmi nőies nincs benne. Baj lehet az énképeddel.
2017. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon le kell vinni a testzsírszázalékodat (kemény diéta), emellett hasizmot kell növelni. A kettő általában kizárja egmást, úgyhogy játszani kell oda-vissza (tömegelés, szálkásítás, tömegelés, szálkásítás...).
2017. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Zsírt kell égetni, kardióval, meg rendes étrendet összeállítani, emellett nyilván nem árt a hasgyakorlatokat is csinálni, de ez önmagában nem ér szinte semmit. Nekem 2 hónap után meglátszott az eredmény, bár a két ünnep közötti zabálások miatt kezdhetem elölről :D
2017. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kemeny dieta es sport. Persze melled már nem lesz.
2017. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Testzsírszázalékom nagyon alacsony a hasmon semmi zsír nincs

A tömegelést hogy csináljam?

2017. jan. 6. 13:26
 7/11 anonim válasza:
Feledd már el, de tényleg.
2017. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Nézz utána a "lean bulking"-nek.

Amúgy hajrá, én pl. imádom a csajokat akiknek ilyen hasa van.

2017. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tömegeléshez többet kell enned, mint a szükségleted, és nehéz gyakorlatokat kell végezni. A nehezet úgy kell érteni, hogy 10 körüli szériával. Ha 20-at, vagy többet meg tudsz csinálni egyhuzamban a gyakorlatból, akkor az már túl könnyű az izomnöveléshez. Sajnos tömegeléskor zsír is jön fel, ezért kell utána szálkásítani.
2017. jan. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon alacsony lenne a testzsirod akkor már most kockás lenne a hasad.
2017. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!