Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy körte alkatú is lehet...

Egy körte alkatú is lehet szép, ha megfelelően kidolgozott?

Figyelt kérdés
Nézem a gyönyörű homokóra alkatú nőket és tudom, hogy nekem ilyen alakom sosem lesz bármennyit is kínlódok a sporttal, sajnos körte alkat vagyok, ezt is szépen ki lehet gyúrni úgy hogy viszonylag arányos legyen? Ha vannak ilyen közszereplők vagy bárkik képet is csatolhattok, aki szintén körte alkat.

2021. febr. 27. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz körte alkat alatt? Az én fogalomtáramban a "körte" jelző a nőkre inkább pozitív csengésű (igaz, ezt a jelzőt inkább a mellekre, vagy a fenekekre szoktam használni). Körte az elhízottat jelent? Vagy alaktalanságot? Tényleg fogalmam sincs mit jelenthet. Lehet, hogy csak te nem vagy magaddal elégedett, de más meg tök csinosnak tartana...
2021. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem elhízás, inkább adottság, ilyen a testfelépítés, és bármit csinálhatsz a csontozatodat nem tudod megváltoztatni, az én esetemben: keskeny vállak, kis mellek, széles csípő, nagy fenék, vastag vádli ezt nevezik körte alkatnak, és lényegében az lenne a kérdésem, hogy ez sporttal valamennyire korrigálható? pl. a vállamat lehet szélesíteni, hogy arányosabbnak tűnjek, vagy próbáljam elfogadni magam?
2021. febr. 27. 11:27
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es: körte alaknak azt nevezik, ha valaki csípöben határozottan szélesebb, mint mellben, azaz fölül vékonyabb, mint alul.


Kérdezö: valamennyit tudsz változtatni ezen, ha a vállad erösíted, akkor optikialag szélesebb lesz a felsörészed is, így közelít a homokóra formához, illetve a csípörészt is tudod valamennyire vékonyabbá tenni.

A maradék "körteforma" meg nem lesz annyira vészes, nem látszik aránytalannak, a csípöd lesz csak valamivel hangsúlyosabb, de ez már kifejezetten csinos is lehet.

2021. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2021. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbb nő körte alakú
2021. febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
A maximumot azzal tudnád kihozni magadból ha elkezdenél mountain bikeozni. Nagyon durván megdolgozza a combokat és a feneket.A bőr is szépen kifeszül az izmokon,a narancsbőrt ezzel el is felejthetnéd. De egyébként nem kellene az alkatod miatt aggódnod, sok férfinak tetszik az ilyen testfelépítés, én is szeretem ha popsiban kissé erősebb a hölgy. Viszont szerintem törekedj a természetességre, egy túlságosan izmos női test már elég megosztó tud lenni.
2021. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akinek a körte alakú nő tetszik, nem fogja szebbnek nevezni a homokóra alakút.

Tehát te még "kidolgozás" nélkül is lehetsz a világ legszebbje valaki szemében.

2021. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
51%
A fiúk szeretik a körtèket nem csak enni, hanem pakolni is, utóbbit persze nem kajára kell érteni. Szóval nem kell aggódnod, van akinek ez az alkat bejön:))
2021. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!