Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrok már fél éve és, mell...

Gyúrok már fél éve és, mell környékén szeretnék változtatni főleg. Fekvenyomok 40 kilóval 5 x 12 egy nap és táplálék kiegészítőt is szedek. Mit tehetek még mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
jah és még annyi hogy mellem elég zsíros és a mell bimbóm is elég nagy,meg ilyen csomós.Hogyan tüntethetem ezt el Segítsetek please!
2010. aug. 17. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Most nem értem. Otthon nyomsz fekve 40 kg-al? Akkor menj el edzőterembe. Lehet gynecomastia -d van... ( Így néz ki: [link] )
2010. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem enyyire nem gáz :) Kis zsír van rajta
2010. aug. 17. 22:42
 3/6 A kérdező kommentje:
jah és nem csak fekve nyomok csinálok még sok gyakorlatot egyéb izmokra is csak gondolom mellre a fekvenyomás a legjobb
2010. aug. 17. 22:45
 4/6 A kérdező kommentje:
meg tom h fél év nem elég arra hogy teljesen jó legyen,csak az a baj hogy pl. fekvenyomás után sem a mell környékén faradok ki,nincs ott izomláz csak karra.
2010. aug. 17. 23:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy fejlődni kezdjen a melled, nem elég a fekvenyomás. Nyomj még 45-fokon is plussz tárogatás egykezesekkel. Amit te csinálsz, az mégcsak nem is fekvenyomás, mert te a tricepszedből, válladból nyomod, nem mellből. A probléma az 5x12. Még ha az elején szabályosan is nyomod, ha lefárad kicsit a melled, erőteljesen bekapcsolódnak a segédizmok, onnantól tricepsz-válledzésed van. Tegyél a rúdra még 5 kilót és nyomj 4x8-at, vagy tegyél annyit, amivel elbirsz 3x6-ot. Igy szoktak nyomni tömegeléskor.
2010. aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 petyaozf válasza:

úúristen.. fél éve gyúrsz és 40 kg-ba nyomogatsz ??????

Még tápkieget is eszel? .. aztaaa xD :D ember :D én 17 éves vagyok, 5 hónapja edzek :D kezdtem ilyen 40 kilókról fekve.. most belenyomok 4et a 90be :D úgy hogy nem szedtem semmit :D tápkieget se... csak ettem amit anyám főzött :D szerintem te valamit nagyon rosszul csinálsz XD :D

2011. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!