Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nehéz ilyen alakot...

Miért nehéz ilyen alakot elérni, és miért számít felszínesnek, aki ilyenre vágyik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár átlagos, kissé zsíros testű emberről rakok ki fotókat.

Attól tekintsünk el, hogy vannak genetikailag nagoyn vékony, hízni képtelen, vagy pedig beteg, fogyni képtelen emberek. Ez a kisebb százalék.


A többi ember viszont, miért képtelen legalább annyit dolgozni a testén, hogy így nézzen ki? Nem kell több, ez szerintem a legtöbb embernek tökéletesen megfelel mindkét nem esetében.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Akik erre képtelenek, és irreálisnak tartják, elmondják, hogy mégis miért? (a kórosan sovány/beteg eseteket leszámítva).


2021. márc. 9. 11:56
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
82%

Mert nő létem ellenére kb az összes felesleg a hasamon rakódik le.

Óvodás korom óta sportoltam, versenyszerűen, mégsem voltam vékony sosem, sem "normál" alkatú.

Jelenleg is futok,bicajozok, a vírus előtt heti 3-4x edzettem, hétvégente túrázok - mégsincs lapos hasam.

A testem többi része oké, de ezek ellenére sem nézek ki úgy, mint a linkelt képeid. Téged ez miért zavar?

2021. márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem irreális. Én alapvetően vékony alkatú voltam eredetileg és kb 1 év kitartó (heti 3x-i) edzőterembe járás után, előírt megfelelő mennyiségű kajálás mellett kb ilyen alkatom lett. Férfi vagyok.
2021. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Alapvetően az zavar, hogy a kövér/vékony/sehogy kinéző emberek pocskondiázzák azt, akinek egy ilyen szint az elvárása. Ezt nem tartom korrektnek, mert nem egy Kyle Jenner/ Channing Tatum(Magic Mike verzió) kaliber az elvárás, hanem egy kicsit megdolgozott, átlag felettinek (épphogy) mondható test. Ettől pedig minden ember akkora álszent, undorító, felszínes szar, hogy csak na.


Szóval ezért érdekel, hogy ez miért lehetetlen elvárás a másik nem felé.

2021. márc. 9. 12:06
 4/26 anonim válasza:
75%

Nem vag felszínes szar, szerintem.

Viszont, ha ismerkedsz egy pasival, ruhában nem feltétlen látod, hogy mi lapul a textil alatt. Akkor most ez hogy is van? :D

Az én exem jó magas volt, széles vállakkal és pulcsiban olyasmi alkatnak nézted volna, mint a linkelt képeid.

Egyébként focin kíül soha nem sportolt, semmi mellizma, bicepsze, stb nem volt. :D

2021. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
100%
Lehet hogy azért mert utálja ezt az egész testmozgás dolgot. Engem se tudott soha lázba hozni, hogy hurrá megyek edzeni. Persze utána jól esett, hogy megcsináltam, de annyira soha nem volt jó, hogy várjam miatta a következőt. És a szabadidejét nem szívesen fordítja az ember nemszeretem dolgokra, edzés nélkül is van elég ilyen muszáj tevékenység.
2021. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Szerintem azért nagyjából látni. Ha kövér, az látszik a póló alól is. Ha nagyon vékony, az is, mert leesik róla szinte a póló.


Egy olyan testre gondolok, ami például egy M (L) -es férfi pólót kitölt. Nem pedig egy XL-eset, vagy XS-eset.

2021. márc. 9. 12:16
 7/26 anonim ***** válasza:
Nem vagy felszínes, csak az átlagember lelkivilága lassan érzékenyebb, mint a hímes tojás.
2021. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Nekem a nagyon vékony férfiak tetszenek, nem díjaznám, ha valaki szándékosan ilyenre akarna hízni :(
2021. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:

[link]


Az exem a jobb oldali volt, csak ennyi mellizma sem volt + picivel nagyobn poci.

192 cm/100 kg volt, L-es pólót hordott. És nem, nem láttad, hogy mi van a póló alatt. :D 🤷🏽‍♀️

2021. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
59%

"Ezt nem tartom korrektnek, mert nem egy Kyle Jenner/ Channing Tatum(Magic Mike verzió) kaliber az elvárás, hanem egy kicsit megdolgozott, átlag felettinek (épphogy) mondható test."


Azt ugye vágod, hogy ha mindenki ilyen lenne, akkor az már nem lenne átlag feletti?

Logika egyes, leülhetsz.

2021. márc. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!