Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mostanság nincs kedvem edzeni....

Mostanság nincs kedvem edzeni. Más is elgondolgozott azon, hogy inkább abbahagyja? Vagy kevesebb alkalommal csinálja?

Figyelt kérdés
Igazából több éve edzegetek itthon. Vannak súlyzóim, tárcsák és egyébb ezközök. Rengeteget fogytam, némileg izmosodtam is. De valahogy az elmúlt 4 napban semmi hangulatom az egészhez. Erőtlennek érzem magam. A másik gondom meg az, hogy oké, lefogytam, de ennyi edzéstől azért többet vártam volna. A kajára is odafigyeltem. Erre kb egy hónapja, ismét eszem a lisztet+cukrot. Jó! Nem tonnaszámra, de eszem. Mások szerint túl sok súlyt vesztettem, tömeget kellene növelnem, és edzeni. De én nekem már semmi kedvem az egészhez.

2021. márc. 13. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Akkor hagyd abba. Majd folytatod ha lesz hozzá kedved.
2021. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap kimaradás nem a világ, valószínűleg nemsokára hiányolni fogod és újrakezded.
2021. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én soha, de volt hogy sokkal ritkábban edzettem, mert sok dolgom volt ...
2021. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Sose hagynam abba. Vannak nehezebb idoszakok meg mikor nincs annyi morivacio. Pl most is a korlatozasok miatt. Otthon edzek panelba egyyaltalan nem motival ugy mint egy kiraly kondiban jo csajokkal meg az edzotarsakkal korulveve akik nyomjak mint az allat. Nemsoka vege ennek a fszsagnak addig meg ki kell tartani es megtenni amit lehet 🤷‍♂️
2021. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Valami van most a levegőben mert ugyanez van velem 4 napja, semmi kedvem semmihez, az edzés sem megy, egész nap fáradt és lusta vagyok, tegnap is elkezdtem edzeni, kb 20 perc lett az edzés a szokásos másfél óra helyett..
2021. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!