Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futás jó narancsbőr ellen?

A futás jó narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni futni és az lenne a kérdésem hogy a futás jó narancsbőrre?(vékony vagyok 165 cm és 47 kg,viszont van narancsbőröm)

Persze a futás mellett betartom a napi 2-3l folyadékot és a hideg-meleg váltózuhanyt is,meg az egészséges étkezést

Így elég lenne a futás ahhoz hogy eltűnjön a narancsbőr?



2021. márc. 14. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A narancsbőrre nincs egyértelmű, biztos gyógymód. Lehet próbálkozni, mendenfélével, és reménykedni, hogy valamelyik segít majd.
2021. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában a mozgás, sport jó ellene, de csodát ne várj.
2021. márc. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A futás segíthet. Bármilyen mozgásforma jó, ami kifejezetten azt a területet edzi.

Csinálhatsz kávézaccos pakolást is: a kávézaccot keverd össze olivaolajjal, vagy sima szappanos vízzel, aztán dörzsölgesd át vele a problémás területet.

Ami még nagyon jó, az a DM saját márkás narancsbőr elleni krémje.

Legalábbis nekem ezek nagyon beváltak. Persze a mozgás és a sok folyadék mellett :)

A drága, agyon reklámozott kencékkel semmire se mentem.

2021. márc. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!