Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan alkalmazás amivel...

Van olyan alkalmazás amivel shuffle-t lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Bocsi ha rossz kategóriába tettem, ne jelentsetek ha rosszba tettem légyszi🥺

2021. márc. 15. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Van. Beirtam googleba es kidobott egy csomot. Gyorsabb mint ide kiirni. Bar ahogy nezem mind le van pontozva.. gondolom tele van reklammal mint manapsag minden es szr is. Youtubeon van egy csomo tutorial video, talan azok jobbak.
2021. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem nem kell hozzá semmilyen alkalmazás, én is anélkül tanultam meg (már 2 éve csinálom).


Yt-on, instán meg tiktokon rengeteg tutorial videó van, ötmilliószor elmagyarázzák, megmutatják a mozdulatot. Amit még csinálhatsz, hogy yt-on le tudod lassítani a videót 0,25 vagy 0,5x sebességre, így jobban látod, mit csinálnak a lábukkal.


Amúgy meg gyakorolj sokat, és azt veszed észre, hogy egyszercsak megy. Rá fogsz érezni. Mint a biciklizés, nem kell hozzá tehetség :)

2021. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 DanceLover válasza:
Szia, van online shuffle dance tanfolyam is, ahol normálisan el van magyarázva minden. Guglizz rá ;)
2021. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 mennyibe kerül?
2021. máj. 17. 18:12
 5/5 DanceLover válasza:

Itt a link, ide le van irva minden:

[link]

2021. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!