Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Chloe Ting 25 napos homokóra...

Chloe Ting 25 napos homokóra kihívásáról vélemény?

Figyelt kérdés
Nektek hatásos volt?

2021. márc. 16. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Még mindig baromság
2021. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Full kezdőként igen, hatasos volt bár én másik programokat csináltam tőle. De full kezdőként bármilyen mozgás hatásos.
2021. márc. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 annarar12 válasza:
90%

Szia,


Én végig csináltam a 2020 hourglass challenge-t illetve most vagyok a 2021-es hourglass challenge végén.. kezdőként ez az első olyan otthoni edzés ami nem vette el a kedvem a mozgástól és végig tudtam csinálni :) tehát nem profiként és tényleg saját tapasztalat szerint úgy gondolom, hogy el indulni az úton remek választás(ha másra nem de kedv csinálásra:) ) Egyébként én érzem magamon, hogy állóképességem is javult, hiszen futást is könnyebnek érzem(egyébként 50 méteren lefulladtam :D )

Kilóba nem változtam, a kaját még csak most kezdem rendesen csinálni ezért 2 kiló ingadozásom volt. Viszont centikbe nagyon meg vagyok elégedve pl.: csipő -10cm, derék -6cm, comb -7cm. Viszont ahogy a honlapon is le van írva, nagyon sok függ a genetikától, pl.: lehet neked nem lesz nagy változás mert nem ez a mozgás/edzés forma jó a testtípusodhoz.. de az is lehet, hogy nagyobb változás lesz főleg meg felelő étrenddel.

Sokan le húzzák, sokan dicsérik ez szerintem mindennel így van a világban, a semmit nem csinálásnál biztos, hogy jobb.

Én még Pamela Reif jó hírét hallottam, nagyon szimpatikusak az edzései rá nézésre, gondolkozom azon is illetve Kayla Itsines is jó videói vannak.

Remélem tudtam segíteni, én is hamarabb neki vágok, ha nem negatív kommentek vannak mindenhol, hanem saját tapasztalatok is, bár még egyszer le írom sok mindentől függ a hatás.

Jó edzést Neked ha bele kezdesz :)

2021. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!