Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha egyszerre...

Szerintetek, ha egyszerre csinálom Chloe Ting új hourglass programját, és az új summer shreed programját, lesz eredményem?

Figyelt kérdés

A hourglass edzős program 25 napos. Csinálta már innen valaki? Szembetűnő eredménye volt?

Az új summer shreed programja 28 napos lesz, valaki tervezi elkezdeni?



2020. máj. 10. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodtam elkezdeni az új summer shred programját, de annyira nem tetszik sajnos, a régi nekem szimpatikusabb, úgyhogy mégse kezdem el.

Láttam már valahol hogy egy hasonló kérdésre válaszolt Chloe hogy lehet-e egyszerre kettő programot csinálni és azt mondta hogy nem javasolja, maximum vesd össze a kettőt és ha az első napon mondjuk mindkettőben van egy 10perces has akkor csak egyet csinálsz meg stb. de viszont szerintem ha van benned annyi erő akkor tuti látványosabb lesz az eredményed ha rendesen csinálod mind a kettőt, viszont tuti nem lesz könnyű

2020. máj. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Biztosan lesz eredménye. Ha elég motivált vagy és csinálod mindkettőt akkor meg főleg. Azért tarts szüneteket, ne csináld mindennap. Mert ha eddig nem sportoltál rendszeresen akkor nehéz lesz a testednek megszoknia a terhelést. Szerintem érdemes elkezdeni egyszerre kettő programot, én is többet csinálok.

Kitartás!

2020. máj. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!