Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes túracipőt venni?

Érdemes túracipőt venni?

Figyelt kérdés
hobbi túrához

2021. márc. 17. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2021. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne érdemes :)? Ha nem vagy durván pénz szűkében, akkor megéri. Kényelmesebb lesz és nem utolsó sorban biztonságosabb, mint egy nem erre a célra kitalált sportcipő.
2021. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. márc. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy érted. Ha cipőt akarsz venni, amiben túrázni akarsz, akkor túracipőt vegyél. Ha nem akarsz cipőt venni, mert van mondjuk egy sportcipőd amiben túrázni szoktál és most csak azért vennél, hogy legyen túracipőd is, akkor nem olyan fontos. De ha van pénzed rá, akkor vegyél.
2021. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A szabadidőcipőkkel szemben a túracipők talpa vastagabb, keményebb, jobb a tartásuk, sokuk részben vagy egészben vízálló, így akalmasabbak a túrázásra.
2021. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Futócipőmben szoktam menni túrázni, de azon gondolkoztam, hogy egy túracipő jobban tartja talán a bokámat, valamint talán nem csúszik annyira, ha felfele kúszom-mászom sziklás részen. De nem tudom, nem volt még túrabakancsom:(
2021. márc. 18. 19:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Noverem azt monfta kenyelmes, es szeret abban turaznj
2021. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyagilag megengedheted magadnak, akkor igen, vegyél; mert tényleg kevésbé csúszik, elvileg vízálló, és a magas szárú a bokát is tartja.
2021. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as! Ez azért nem egészen így van. Van vízálló, meg nem vízálló is. A magashegyi bakancsok nagyon merev talpúak és vizes, havas talajon csúsznak, hágóvas, vagy csúszásgátló kell hozzá. Az én Merrell sima túrabakancsom is nagyon csúszott, nem is szerettem. Egyébként túracipőt kerdezett, nem túrabakancsot. Nekem a Salomon túracipők váltak be, mindegyik nagyon tartós volt, amelyik vízálló, az tényleg az. Ezeknek nem túl merev a talpuk, nem csúsznak, hosszú távon is kényelmesek és árban is jók.
2021. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Most mi a kérdés?


Ha látod, hogy nem jó futócipőben túrázni akkor vegyél egy túracipőt.


Alapból kérdés milyen cipő, terepfutó cipő, vagy sima utcai ami nem terepre van kitalálva. Összességében mindenképp érdemes túracipőt venni.

2021. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!