Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gördeszkázás kezdőként?

Yaurin kérdése:

Gördeszkázás kezdőként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! El szeretnék kezdeni görteszkázni, de még ugye elég kezdő vagyok, barátommal mennék ő valamennyire tud, de mivel régen csinálta ezért kicsit már ő is kijött belőle. Néhány alapvetőbb tanácsot tudnának adni tapasztaltabbak?

2021. márc. 25. 19:30
 1/7 anonim válasza:

Leírom, hogy engem hogy tanították, tanultam:

Először, azt hittem, hogy szimplán egyszerű lesz ráállni, de nem...ki gurult alólam (nyilván nem mindenki ilyen béna, mint én😅), de ha nagyon kezdő vagy akkor nem ártana először le-fel állni rá párszor.

Aztán, állj rá és a barátod toljon egy - két kört, hogy rá érezze az egyensúlyra... Utána óvatosan azzal a lábaddal, amit majd hátul tartasz a deszkán elkezdheted hajtani magad...


Nyilván nem mindenki így kezdte, ahogy én, csak a tapasztalatom írtam le.

2021. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagyok szerintem olyan szerencsétlen, hogy velem is megtörténjen 😆, de köszi szépen a választ 😁
2021. márc. 25. 20:35
 3/7 anonim válasza:
Szívesen és sok sikert 😄
2021. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legtobben egyol ollit meg flippeket probalnak osszehozni de gurulni se tudnak. Keressetek vmi helyet ahol nincs senki es kezdj el gurulgatni, megallni, kanyarodni. Ha mar jol megy utana lehet gyorsitani, emelkedon legurulni ilyesmi. Aztan egy helyben ollie utana menet kozbe. Aztan akadaly folott. De addigra ugy belejosz h kezdheted tanulni a trukkoket. Ez azert nem 1-2 het lesz 😀
2021. márc. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen neked is 😁. igen, én se úgy gondoltam, hogy na majd 1-2 hét alatt milyen profi leszek, mint te is mondtad, ez nem ilyen egyszerű.
2021. márc. 26. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szar pesti utak vettek el a kedvem. Ritka ahol folyamatosan lehet haladni :/ nem csak egy helybe vagy par helyen akartam hasznalni, hanem kozlekedni is. Ahol legalabbis en jarkalnek ott kb lehetetlen.
2021. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen az esés az vele jár :D Ne vállald túl magad, kezdj alapokkal.. gurulás, deszkafelvétel,fordulás,fék(lábletétellel nem a taillel) stb, akár egy kezdő trükk pl vanilla milkshake, de rengeteg videó is van ami ötletet adhat. Ha már megy a gurulás a városba gurulgatni is jó élmény lehet trükkök nélkül is.
2021. márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!