Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Dwayne, The Rock´ Johnson...

Dwayne, The Rock´ Johnson tisztán gyúrt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Semmi szteroidot nem szedet?

néhány év gyúrás után ilyen izmaim lehetnek?

Mintha valahol olvastam volna hogy nem koxolt hanem tisztán gyúrt minden nap.


2010. aug. 19. 21:47
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
mindenki azt mondja hogy tisztán gyúrt.A pankrátoroknál amúgy nem a kox hanem a növekedési hormon a divat
2010. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
ezt már sosem fogjuk megtudni :) de most őszintén, honnan lehetne ezt tudni? ha minden igaz 196cm magas és jóval több mint 100kg, amikor pankrációzott akkor írták valahol, hogy 118kg, szóval egy-két év kevés lenne ehhez :) néhány év alatt nagyon sok mindent el lehet érni, de azért egy The Rock formát hozni szerintem nem.
2010. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 clint ***** válasza:
csak úgy 55-ös bicepszet nem lehet tisztán elérni, egy testépítő fizikumot csak hatalmas hormonokkal lehet elérni, ami természetes hormonnal nem jön össze.
2010. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem mindig megfürdött előtte és utána, szóval tiszta!
2010. aug. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
sokszor ránézésre lehet látni.A szteroidoknak vannak jellegzetességei.Pl sok focistán látszik a dianabol,sok boxolón a deca-tesztoszteron-wini vagy az omna fej.Az meg hogy a pankrátorok növiznek tény
2010. aug. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 clint ***** válasza:
akinek pénze van, mind növizik. Szted a vindízelek meg bredpittek susi vagy anabol kúrát nyomatnak, vagy milliós értékü kevesebb mellékhatásu szteroidot?
2010. aug. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
szerintem egy brad pitt formához nem feltétlen kell szteroid, esetleg egy kis spiroopent a végén, szálkásításhozz. de egy the rock formánál már az lenne a meglepő ha nem lenne semmi cucc, de azért nem hiszem, hogy mindenki orrba-szájba tolja a növit, mert annak is vannak komoly mellékhatásai, tudomásom szerint.
2010. aug. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

azért aikor a trójára készül ott is letették a lábnyomukat az androgén dolgok


Off: [link]

2010. aug. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
sok példát fel lehetni hozni, hogy bizonyos filmszerepek kedvéért színészek mekkora formaváltozáson mentek keresztül. de, brad pitt magasságát ismerve azért bőven tisztán is lehet hozni egy a Trójában látott fizikumot -nyilván nem annyi idő alatt mint cuccal- ha jó minden -edzés, kaja, pihenés, kiegek-. azért az nem egy jay cutler fizikum, szépen kidolgozott izmok és egy nagyon jó diéta.
2010. aug. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

persze a fizikum hozható csak a filmfelkészüléseknél az idő a lényeg.Megnézed pl a blöffben mekkora meg a trójában.Vagy az metélt csávót a zongoristában meg a predátor 3ban.És még hozzáolvasod az okosságot amit linkeltem.Innen szerintem egyértelmű a dolog


Ui.:azért Arnoldnak könyebb volt a dolga:D

2010. aug. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!