Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Dwayne, The Rock´ Johnson...

Dwayne, The Rock´ Johnson tisztán gyúrt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Semmi szteroidot nem szedet?

néhány év gyúrás után ilyen izmaim lehetnek?

Mintha valahol olvastam volna hogy nem koxolt hanem tisztán gyúrt minden nap.


2010. aug. 19. 21:47
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

De ha most tegyuk fel hogy én elkezdenénk mondjuk 3-5 évig kokszolni akkor hamarabb lesznek izmaim és néhány év múlva ott tartanénk olyan izomban mint The Rock?

Vagy max a szivem nem bírná és mikor abbahagynám akkor visszamennek az izmaim?

2010. aug. 20. 01:16
 32/43 anonim ***** válasza:
57%

Testalkatodtól is függ.A csóka alapból óriás mezomorf.Pankrátorként meg még fedett is volt.A végére szálkásodott csak le,amikor már filmszár lett.

A pankrátorok meg szteroidoznak,pont e miatt a legnagyobb halálozással járó sportág.

Írd be angolul a youtubera,hogy halott birkózók.

És Rocknak is utánanézhetsz.Fönt vannak fiatalkori képei,életrajza,edzése,hogy mióta gyúr,minden.

2010. aug. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

benjibenji:

Kuldenél Dwayne Johnson-ról linkeket gyerekori képek,mióta gyúr,de lehethogy googlen rajta van de nem talalom.

2010. aug. 20. 02:15
 34/43 anonim ***** válasza:
57%

Itt egy kép róla,mikor még szakmunkásba jártunk:) [link]

De ha van fordító programod bármilyen infót megtalálsz róla.

Dwayne Johnson training,vagy workout.Ezeket írd be!A youtube is tele van az edzésével.Pankrátor oldalakon még a test méretei is fönt vannak.

2010. aug. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

tegnap 01:16


Ne hidd hogy ez instant izomnvesztő.Csak gyorsabban és nagyobb mennyiségű fehérjét épít be a szervezet.


Már csak az is több évig tartana hogy kitapasztald melyik szerekre/kombinációkra hogy reagálsz.Melyikre jobban illetve kevésbé.Máshogy kell edzeni.Tulajdonképpen máshogy kell élni

2010. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

egyet értek haxorral. a kox csak egy segédeszköz, hogy jobban tudj edzeni, fejlődni. segítséget ad, de csak akkor ha megfelelően használod. ha valaki koxol és komolyan gondolja az edzést akkor nincs buli, nincsen piálás, nincsen sokáig kimaradok mert ez-az amaz. viszont van szigorú kajálás 2-3 óránként, megfelelő folyadékbevitel, penge étrend, sok alvás, megfelelő regeneráció.

csak, hogy stílusos legyek, idézek a testmesterről:


"Jegyezd meg, ha szteroidhasználó vagy szinte hátat kell fordítanod a világnak és a testépítés nevű bolygóra kell költöznöd!"

2010. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
52%

Azért a pankrátorokról köztudott-legalábbis a 80-as 90-es évek béliek-hogy imádtak bulizni.Szteroidra simán piálnak,sőt isznak,mint a gödény és a kokót úgy szívja a többség,akár egy porszívó,vagy krekkeznek.

Rock is úgy ismerkedett meg a feleségével,hogy orgia előtt beugrott egy kisközértbe piáért.

A maiak már vérprofi sportolóknak látszanak,lehet azért unalmasabb is a műsoruk.

2010. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

ma 14:09


Legalábbis 8-12hétre oda kell költözni.Én a cigit le szoktam rakni amíg kúrát csinálok hogy ne nyomja el az étvágyamat pedig 6 éve 1 dobozzal elpattintok 1 nap

2010. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Off: hello h4xOr a dohányzás befolyásolja a teljesitményt és az izomnövekedést ? arról hallottam már a tüdőkapacitás rohamosan lecsökken az idő haladtával
2010. aug. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Nem tartom valószínűnek hogy befolyásolná.A tüdőkapacitás csökken de ezt kardióval lehet korrigálni meg amúgy is a teremben ez nem annyira számít.Sok profi dohányzik.Inkább az étvágycsökkentő hatása az ami itt nem előnyös de ezt meg nagy dózisú b12vel ellensúlyozni lehet.

Szerintem a testépítésben semmilyen hátrányt nem jelent

2010. aug. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!