Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 25 évesen már késő elkezdeni...

25 évesen már késő elkezdeni küzdősportolni?

Figyelt kérdés
Már kisgyerekkorom óta érdekeltek a küzdősportok, jártam is karateórákra kiskoromban, majd gimiben az osztálytársaimmal hobbiszinten gyakoroltunk heti 3-4 alkalommal rúgásokat és ütéseket stb. Aztán évekig hanyagoltam ezt a dolgot, annak ellenére, hogy mindvégig csodáltam a harcművészeket és a különböző küzdősportolókat. Tudom, hogy igazán nagy eredményeket csak a fiatalon kezdők tudnak elérni, de én is el szeretnék jutni egy magasabb szintre. Az lenne a kérdésem, hogy 25 évesen még volna rá esélyem, ha most azonnal nekiállok?

2021. márc. 31. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Kérdés, mi számodra a magasabb szint. Világbajnok valószínűleg nem leszel már, de rengeteget fejlődhetsz huszonévesen vagy később is.
2021. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Versenyezni akarsz, vagy milyen eredményeket akarsz elérni? Épp csak azt felejtetted el leírni a kérdésben, hogy mi a célod. Ha versenyezni akarsz, akkor nyilván már késő, mire megfelelő szintre fejlődsz és felépíted a karriered, pont ideje lesz visszavonulni.


Ha nem akarsz versenyezni, még 35 évesen is belekezdhetsz.

2021. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék versenyezni, csak fejlődni szeretnék. Hogy erősebb legyek.
2021. márc. 31. 11:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő! Egyébként meg ne hallgass senkire, tedd amit szeretnél! Hallottam olyanról, hogy vki felnőtt korában kezdett el vmit s lett benne sikeres! Díjat is nyert. Nem lehetetlen, ha igazán akarod. Csak a tudatod tud bekorlátozni.
2021. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De mégis, hogy a viharba lenne késő, ha nem célod a verseny, csak a fejlődés?!!? Én nem értem az ilyen kérdéseket, mindig szétesek rajtuk. 70 évesen is tudnál fejlődni. 25 évesen még majdhogynem visszanőne a kezed, ha letépném, olyan fiatal vagy. Szóval nem értem. Persze, hogy menjél és csináld, ami érdekel! Világbajnok nem leszel, de jó bunyós simán lehet belőled. Jó kis ökölvívás mindenkit megtanít agyabugyálni.
2021. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek!
2021. márc. 31. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!