Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzések segítenek a...

Milyen edzések segítenek a legjobban abban, hogy nagyon erősek legyenek a lábaim feszítés nélkül is? 17/L

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje edzek, rendszeresen 3 hónapja, a lábam feszítéssel nagyon erős, de hogyan lehetne feszítés nélkül is észrevenni hogy erősek? Milyen gyakorlatok/edzésformák segítenek a legjobban?

2021. ápr. 2. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Guggolás :P
2021. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Guggolás, felhúzás, kitörés, fekvésből csípőemelés, tömegnövelő étrend mellett.
2021. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 tömegnövelő? Hát én most kalória deficitbe vagyok mert kockás hasat is szeretnék, vagy a 2 együtt nem fog működni?:(
2021. ápr. 3. 09:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Miaz h feszitessel eros? Arra gondolsz, h ha befeszited akkor latszik csak h izmososik? Nincs semmi titok csak a szokasos... guggolas, elolguggolas, labtolo, hack, kitores, merev labas, hajlito, feszito stb.. + jo etrend melle. De 3 honap az semmi. Evekbe gondolkodj... vagy nemtudom mi szamit neked izmosnak
2021. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Guggolás nehezebb súlyokkal (én székkel guggoltam régebben mivel edzőterembe bajos eljutnom) és azért értem el látványosságot. Na meg a sok kitörés (bolgár kitörés is jó),plusz tegyél le egy széket és lépj fel rá,majd le,fel és le (közben csinálhatod hátra a kitörést) ezek nagyon jók lábra!

Figyelj az étrendedre is.

2021. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Amúgy Yt-n nagyon sok edzős videó van,keress utánuk hisz rengeteg van! 18/L
2021. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj konditerembe!
2021. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 mennén én ha nyitva lenne:)
2021. ápr. 4. 21:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Jártál már eddig is?
2021. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Szia, bár így látalanban nehéz tanácsot adni, de nekem pl úgy sikerült ezt elérni, h súlyzós gyakorlatokat csináltam úgy, h minél nagyob teher érje a lábamat, pl. gugglások, kitörések, lábujjhegyre állások súlyzókkal. de azért kellett hozzá több mint 1 év, h izmos legyen és látszódjon is rendesen.

19L

2021. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!