Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reggel kocogás előtt vagy...

Reggel kocogás előtt vagy után jobb a reggeli?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

szerintem utána, nem megterhelő tele hassal futni, és ha a fogyás a cél

akkor a szervezet zsírállományából veszi el az energiát, így megindul a fogyás

2021. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Utána mindenképp.De előtte is kell valami minimális kaja.Müzliszelet,banán pl.
2021. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, elôtte érdemes bekapni pár falatot különben elájulsz
2021. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Mivel semmilyen előnye nincsen az éhgyomros kardiónak (nyugodtan utána lehet nézni a kutatásoknak), ezért előtte (és utána is) egyél valamit. Sőt, csak hátráltatni fog, ha éhgyomorra csinálod, mert kevesebb lesz az energiád.
2021. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#1 jogos, mert egyébként a Szaturnuszról venné az energiát a kérdező, úgy meg nem lehet fogyni.
2021. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
En mindig ehgyomorra edzek. Persze vmi gyors felszivodasu mehet ha igenyled, de nem a legjobb ha a szervezet az emesztessel foglalkozik edzes kozbe.. mashova kell olyankor a ver
2021. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6.Ez igaz is egy rövid 2-5 km futásnál.
2021. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ, ha van időd, hogy tarts 1 óra szünetet a reggeli és a futás között, akkor mindegy, ha nincs akkor inkább utána, viszont ilyen esetben előtte este egyél valami lassú felszívódású szénhidrátot, hogy reggelre a glikogén rakátáraid fel legyenek töltve.


Az éhgyomorra való kardió/aerob edzés mítoszát pedig ahogy írták már régen megcáfolták, nincs jelentősége.

2021. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A reggeli kocogasbol nem arra asszocialtam, hogy 10kmeket lefut minden reggel. Lehet, h akkor mar kell elotte vmi nemtudom sose futok. Sztem ezis emberfuggo. En kuzdosportolok meg gyurok max 2 ora egy edzes, ha eszek elotte szarabbul megy 🤷‍♂️ de k8nek mi valik he
2021. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy mennyit tervezel futni. Én minden nap kb 45 percet futok reggel, este bőségesen megvacsizok, így még reggel is bírom. Futás előtt egy nagy pohár víz, és már megyek is :)
2021. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!