Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tegyük fel, hogy saját harcműv...

Tegyük fel, hogy saját harcművészeti ágat csinálok és meghagyom jelképnek azt, ami az első tanult stílusom jelképe, az jogilag kifogásolható lehet vagy sem?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
5%

Az első próbamérkőzéseden, vagy mikor a bemutatót tartanád, lenyomnálak mint a betonszállító kamion az útszéli fűvet.

Tudod...jó mélyen bele a földbe.

2021. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aha oké, de nem ez volt a kérdés.
2021. ápr. 16. 16:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért tennél ilyet? Olyan, mintha építenél egy saját autót és rátennéd mondjuk a BMW logóját. Attól az BMW lenne? Nem. És jogosan perelne be a cég. Nem valószínű, hogy egy stílus ezen felháborodna, de egyszerűen még egyszer: miért tennél ilyet? Új stílus, új logó.


Egyébként annyi stílus létezik már, de tényleg. Miben különbözik a te stílusod a többitől? Ezt jó szándékból kérdem, csak kíváncsi vagyok, no offense.

2021. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mert az alapja ez maradna akarva akaratlanul, mivel ezt tanultam több évig.

Lenne benne capoeirásabb és vovinam-os dolg, meg több hangsúlyt fektetnék az értelmezésre az értelmetlen erőtlen katázás magolása helyett, kicsi thai stílust is beletoldanák és sokkal mélyebb állásokat is, komolyabb hangsúlyt helyeznék a felületkeményítésre és egy kis hapkidot is vinnék bele nagy vonalakban, de az alapjai a kyon és taekwondón állna.

2021. ápr. 16. 17:33
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyjából még 10-20 év mire rendesen kidolgozom, szóval nem most lenne kész.
2021. ápr. 16. 17:35
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

1. vagyok.

Most hogy elolvastam amit idebüffentettél, tényleg azt tudom kb úgy elhúznám a nótádat, mint a hegedűt a cigány, egy liter vodka után.

2021. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Állj le a töltőgázzal szerintem.
2021. ápr. 16. 17:36
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Az első válaszolót nagyon magadra haragítottad, kérdező. :D
2021. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De nem is értem mivel.
2021. ápr. 16. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!