Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy egy csaj...

Volt már olyan, hogy egy csaj lenyomott szkanderban?

Figyelt kérdés
Elsősorban fiúk/férfiak válaszát várom. Ha volt ilyen, akkor mikor, hol, milyen körülmények között? Izmos volt a csaj? Mit reagált rá ő, és ti?

2021. ápr. 21. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nők ellen nem illik fitogtatni az erőnket,én ha szkanderoztam nőkkel akkor hagytam magam,pontosabban saját magamat nyomtam le
2021. ápr. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen,nem egy atomfizika 12 éves voltam és a lány kb 14,atlétikázott,és ennyi erősebb volt. Úgy csinálsz mintha valami óriási dolog lenne
2021. ápr. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Én lány vagyok, de remélem nem baj, ha leírom. Egyik osztálytársam elkezdte fitogtatni, mennyire erős a lányoknak. Én meg pont mögötte ültem és mondtam, hogy akkor szkanderezzünk egyet. Egyből belement és mondta, hogy ez akkor gyors játék lesz. Tényleg az volt, a lehető leghamarabb legyőztem, majd közöltem vele, hogy amúgy hét éve kézilabdázok.
2021. ápr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Kolléganő a 7 fős csapatban, ahol egyedül ő volt nő, mind a 6-unkat lenyomott, mikor csapatsörözni voltunk.
2021. ápr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3

Vicces lehetett. Milyen képet vágott a fiú, miután legyőzted?

2021. ápr. 21. 08:36
 6/10 anonim válasza:
100%
Volt, még 13-14 évesen. Nem volt kimondottan sportos a csaj és egyáltalán nem látszott erősnek sem. Büszke volt magára én meg meglepődtem rajta.
2021. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Zsozsi81 válasza:
100%
Volt. Kolléganőmmel squasoltunk, tök erőseket ütött, utána kihívtam, simán lenyomott. Sportos, jó alakja volt (van), de nincs kigyúrva vagy ilyesmi, nem gondoltam, hogy ilyen erős. A reakció érdekes, sztem ez inkább rám nézve ciki, de ő kérte, hogy ne mondjuk el a többieknek, nekem úgy tűnt, mintha a lányok körében lenne ciki erősnek lenni, mit gondolnak majd róla a többiek, hogy ő ilyen erőművész vagy micsoda, így titokban maradt.
2021. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt, alapsulin, kb. az összes lány lenyomott, mindet hagytam, persze eljátszottam, hogy nagyon erőlködök, csak a turpisság kiderült, mikor a srácokat lenyomtam, nem mindet, mielőtt valaki, de akik lenyomtak csajok engem, azokat a srácok lenyomták, majd én a srácokat, onnantól egyiks csaj sem akart velem skanderezni :D

Ja meg a hugim is lenyomott aki 13evvel fiatalabb :D vicces volt mert már javában edzegettem 40es kezek o meg 11 évesen lenyomott :D

Meg még egy csaj is, akinek csaptam a szelet, de mindjárt tudta mi van, de azért kiélvezte, hogy lenyomhatott. Amúgy nem szoktam skanderezni, mert volt egy motorbalesetem ahol nem volt rajtam megfelelő ruha és a konyokom megütöttem, azóta roppan skandernel.

2021. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt, még 13 évesen. Többször is lenyomott a csaj, szerencsére kettesben volt, mások nem látták. Volt rajta izom, de nem volt kimondottan szálkás, sportos. Mindig örült ha nyerni tudott, de nem kérkedett vele.
2021. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt, egy haverom nője. Náluk voltunk házibuliba. Hallomásból már tudtuk, hogy elképesztő jól néz ki a csaj meg azt is, hogy erős de még nem láttuk. Azóta se láttam olyan nőt, olyan testet. A csajoknak is leesett az álla. Ment az este a lényeg, hogy buli közben hogy jött már nem tudom, fogadtunk mi kanok, hogy körbe meccseljük, hogy ki a...és addig húztuk a csajt amig ő is beállt. Na, úgy nyomott le mind a tizünket simán, mintha egy ovis csoport lettünk volna, aztán én voltam a leggizdább a nyolcvan kilómmal. Olyan hihetetlen volt, hogy összedobtunk egy komoly tétet egy repetára, mert a csaj másképp nem ment bele. Aztán mindenki belefeszült, vörösödött, majd be..tunk de lenyomott mindenkit. Utána csinált pár fekvőtámaszt, a csajok sírtak a röhögéstől.
2021. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!