Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogytam 3,8 kg három hét...

Fogytam 3,8 kg három hét alatt , kb 1000-1200 kcl eszem. Hetente 4x eljárok sportolni, hogyan tudnam emelni, hogy többet fogyjak?

Figyelt kérdés

2021. jan. 25. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

hány kg vagy és milyen magas?

qrva kevés a kalória...

2021. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
170 cm 86,7 kg
2021. jan. 25. 20:02
 3/10 anonim válasza:
75%
Kevés a kcal, jól mondja az első! Egyél nyugodtan többet, nem ezen fog múlni! Ne izmot akarj veszíteni.
2021. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ha többet eszem rosszul érzem magam, úgy érzem mintha megint elbasztam volna egy napot .. :(
2021. jan. 25. 20:23
 5/10 anonim válasza:
75%
Miből viszed be ezt az 1000-1200 kcal-t?
2021. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
zöldségek, csirkemell, hal
2021. jan. 25. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Pedig ne érezd magad rosszul. Ha most rosszul érzed magad,akkor gondolj arra,hogy hogy fogod magad érezni,amikor teljesen megakadsz a fogyásban, mert ilyen mennyiségű kalóriát viszel be. Plusz mellé semmi energiád nem lesz. Ha meg utána kicsit is emeled a kalóriát,hízni fogsz elég rendesen,mivel ilyen minimális kalóriamennyiség mellett a szervezeted ,,vész üzemmódba kapcsol",azaz amint többet eszel,azt el fogja raktározni.


Persze ennél bonyolultabb, nem vagyok se orvos , se dietetikus, de a lényege szerintem lejön így nagy vonalakkal is.


Én ezt a mennyiséget megdupláznám simán és tartanám 2-3 hétig. Csak akkor változtatnék,ha nagyon gyors lenne a fogyás vagy éppen híznál a 3. héten is.

2021. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Kérlek olvasd el, nem játék!

[link]

Dióhéjban ennyi: ha ilyen kevés kalőriát viszel be, amint abbahagyod a diétát, a duplája fog visszajönni annak, ami lement. Ugye ezt te sem akarod?

2021. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

A mindent akarok de azonnal módszer nem működik. Életmódváltással, lassan, de hosszú távon akarj eredményt.

Amit most csinálsz, az arra volt jó, hogy némi vizet kihajtottál (ezért fogytál ilyen sokat). Normális diéta mellett ennyit se fogsz fogyni. Nyárra nem leszel modellalkat, de jövő nyárra szép eredményeid lesznek. Csak ne ész nélkül csináld, mert így jövő nyarra a mázsát éred el. Egyél és mozogj rendesen. A hogyan viszont nem fér egy válaszba, azt keresd meg ezzel foglalkozó oldalakon.

2021. jan. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Én is ugyanígy kezdtem mint te, aztán elkezdtem stagnálni. Ezután javaslatra több kalóriát vittem be, természetesen egészséges ételekből. Az anyagcserém is felgyorsult, újra beindult a fogyás. Szóval szerintem is nyugodtan egyél többet, jobban is fogod érezni magad. :)

2021. febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!