Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor veszett ki a tisztesség...

Mikor veszett ki a tisztesség a sportból?

Figyelt kérdés

Mikor kezdtek el koxolni a sportolók?

Mikor jutunk el oda, hogy el lesznek minden sportágban (pl. box, football, különböző olimpia számok) szeparálva a tiszta és doppinggal élő versenyzők? Egyáltalán kivitelezhető lesz ez? Jelenleg még biztos nem az, mert nagyon sokan képesek negatív doppingtesztet produkálni dopping mellett is.



2021. ápr. 24. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező.

Én egyszer buktam le teszten hogy olyan cucc volt bennem ami nem volt szabad.Inkább úgy mondanám, hogy annyi cucc volt bennem, hogy a gyógyszergyár kamionja nem bírta volna el.

Akkoriban próbálkoztam a tekeréssel, ahogy ezt korábban írtam.90es évek eleje volt, gyerekcipőben járt még mindenféle sport magyarban.Mikor abbahagytam a súlyemelést, gyuri bácsi halála miatt, a bicajozásra fókuszáltam.nem is ment rosszul, akkoriban kezdték a clen tabikat behordani szerbiából, nem tudom ki emlékszik itt az első ilyen tabikra?

jellegzetes dobozáról egyből feltudta mindenki ismerni.Nos én néha segédkeztem a cucc gyárból való import exportjában, főleg magyarország felé.

természetesen minden szent keze maga felé hajlik, akkoriban szép kis készleteket halmoztam fel cleniből,napos tabikból, régi tesztó és deca folyékony ivóampullás szerekből.

tekintsünk el az import export résztől, rég volt, 90es évek, akkoriban mindenki ezt csinálta, clenik ütni kezdtek de rendesen.Nem higított cucc volt, ez még a gyári.Bevettél két tabit, kivert a víz remegtél pár óra múlva, majd az érzés mikor betölt, főleg ha napos tabi is volt benned.

Egy év alatt 10 bicajt hajtottam szét.

Nos akkoriban ott tartottam hogy indultam országos versenyeken, persze nyertem is.Nem ilyen testalkatom volt még akkor hanem magas sovány izmos szálkás voltam.

Doppingteszt alig volt még.

Akartam indulni az európai futamon is, 92-93 ban nem tudom pontosan, és jöttek az ellenőrök, én meg néztem ez meg mi?

Többiek is.

nos nálam, ami cucc volt bejelzett mindenre.

Eltiltottak örökre, ezután már csak hobbi célra maradt meg a tekerés.

sajnos ibizán nem tudok, mert nem jók a bicikliutak, forgalmas, csak akkor szoktam csinálni, ha hazajövök látogatóba.

Béla 48F

147kg

197cm

kar 55cm

erőemelő

2021. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen ez. A natural vonal nem latvanyos. Vannak natural versenyek igaz itt is megoldjak. Ez mindig igy lesz sztem
2021. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pénz jött, tisztesség ment.
2021. ápr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Amióta van élsport azóta van doppingolás is kb. Tehát az 1900-as évek elejétől számíthatjuk a kokszos érát.
2021. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap.
2021. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pénz váltja a tisztességet a sportban. Ezt el kell fogadni, aki eredményt akar, annak koxolni kell, de ez annyira nem is riassza vissza az embereket, mert már a hobbistak is előszeretettel tolnak valamiket :))
2021. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
De miert te is versenyezni szeretnel, de nem akarsz koxolni? Vagy nem ertem.. a sportolokat nem zavarja a kox. Sot..
2021. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!