Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha az alább belinkelt honlapon...

Ha az alább belinkelt honlapon lévő gyakorlatsort-feladatokat minden nap tisztességesen elvégzem, mennyi idő múlva tapasztalhatok változást? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

[link] erről lenne szó, persze mellette futok is. A lábaimmal (vádli,comb) meg vagyok elégedve, de a fenekem egyszerűen nem jó, van rajta felesleg, nem elég feszes.

egyebkent 177cm/65-66kg/nő

(az esetleges hibákért bocsánat, telefonról irtam)

köszönöm előre a válaszokat:))



2014. júl. 28. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezektől? Úgy soha...

Amikor pár éve először fogyókúráztam, nekem is volt felesleg a fenekemen. Diéta, rendszeres futás és bicikli mellett két naponta Rubint Rékáztam (step paddal és 2 kg-os lábsúllyal végezve a gyakorlatokat), később nagy súlyokkal végeztem guggolásokat, kitöréseket, lépcsőzni is elkezdtem.

Pár hónap alatt lement a felesleg, és feszes lett a fenekem is.

2014. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

látható változás nem lesz semmi,mert kalóriaigény és terhelés szempontjából ez itt egy nulla.

a gerinctornás csípőemelés,és gerincsavarás gyakorlatoknak aminek lesz majd annyi haszna,hogy ha fájós hátú vagy és napi szinten csinálod,akkor azt megszünteti és szebb,egyenesebb lesz a tartásod.

amúgy farizomra a guggolás az elsődleges és kikerülhetetlen legalapabb alapgyakorlat az meg itt sehol sincsen.

2014. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!