Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyiknek hihetek? Elliptikus...

Melyiknek hihetek? Elliptikus tréner és okos óra elégedett kalória mennyiségben nem egyezik. A tréner több mint kétszeresét mutatja az óráénak. Most akkor melyik lehet az igaz?

Figyelt kérdés
A tréner egy 1 óra 20 perces edzésre 1700 kcalt ír, az órám csak 700 kcalt.
2021. ápr. 26. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Honnan tudjuk? Nem írtál semmit a két eszköz működési elvéről.
2021. ápr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A tréneren vannak ilyen ezüstös felületek, azokat kell megfogni, és azokon keresztül nézi a szívritmust. Ebből (illetve a választott program alapján) kalkulálja a kalória mennyiséget.

Az okosórát nem tudom 🤷‍♂️ (Huawei watch gt2)

2021. ápr. 26. 09:41
 3/7 A kérdező kommentje:

Miért kell hülyének nézni?

Mindkettőt tudom hogy kell használni. Mindkettőt helyesen, a gyártó utasításának megfelelően használom!

Mégis ekkora differencia van....

Ha nem tudsz konstruktívan a dolgokhoz állni, akkor légy oly kedves és ne kommmentelj!

2021. ápr. 26. 10:08
 4/7 anonim válasza:
Szerintem 700-at számolj rá, az 1700 irreálisan soknak tűnik. Nekem is lehetetlenül sokat mutat a szobabicikli, én sose azt vettem figyelembe.
2021. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért nézlek hülyének, mert a kérdésed alapján annak tűnsz. Ha értelmes választ akarsz, akkor értelmes kérdést kell kiírni. Ha érdekel, mennyire pontosan mér egy eszköz, akkor utánanézek. Pulzust mér? Gyorsulást mér? Milyen felhasználói adatokkal dolgozik, azaz mit gépelsz be használat előtt? Ha mindezeket leírtad volna, tudunk gondolkozni, melyik lehet megbízhatóbb. Még az eszközeid pontos típusát sem adod meg, hogy feltúrjuk a neten a használati utasításukat, és böngésszük. Többedik nekifutásra sem sikerül úgy kiírnod a kérdást, hogy arra érdemi választ lehessen adni, mégis te vagy felháborodva, és vadul nyomkodod a piros gombokat. Szevasz!
2021. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 1700 vicc, annyira sok. De tapasztalatom szerint az okosórák is mindig fölélőnek. Szóval szerintem ilyen 500 körül lehet reális.
2021. ápr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Max 700 de inkabb 5-6
2021. ápr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!