Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősport guruk, 193 cm...

Küzdősport guruk, 193 cm magas 86 kg- os 30 éves srácnak milyen küzdősportot javasolnátok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy küzdősportot aszerint is lehet választani, hogy mennyire tetszik, de én olyat szeretnék, amivel a legjobb, leghatékonyabb fighter- t tudom kihozni az alkatomból.

2021. ápr. 27. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Azt akkor tudnád kihozni magadból, ha 6 évesen elkezded az adott sportágat, és hetente négyszer jársz edzésre profi étrend mellett, hogy amire 18 évesen odakerülsz az első felnőtt versenyedhez, addigra már "hatékony fighter" legyél.
2021. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon el vagy tájolódva 1-es, önmagából mindig kihozhatja magából a maximumot az ember. Világbajnok persze, hogy nem lesz, de magához képest sokat fejlődhet. 30 éves még bőven fiatal, életerős ember..


Egyébként, kérdező! Box, thaibox, savate. Ezek közül válassz. Tetszeni is fognak, ne aggódj.

2021. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Erre az a baj, hogy nem létezik kalkulátor. Neked kell kitalálnod hogy mit szeretnél, milyen ágazat érdekel, de ami a legfontosabb, próbálj ki minél többet.

Így megtapasztalod te magad. Ne félj attól hogy öreg vagy(nem vagy), vagy hogy új dologba kell belekezdeni. Ha kipróbálsz 4-5 félét, jobban rálátsz. Mi nem fogjuk tudni magasság, súly, meg kor alapján, hogy mit csinálj. Max azt hogy mi, mit preferálunk.


Üdv.

2021. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!