Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki 30 éves...

Van itt olyan, aki 30 éves kora után kezdett el intenzíven sportolni és megszerette, pedig előtte soha nem mozgott?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy abszolút nem szeretek mozogni, nem érdekel a sport, nem tudom magam rávenni, hogy mozogjak, ezerszer szívesebben csinálok bármi mást.

30 vagyok és alkatilag vékony, egészségem is teljesen rendben, sokat sétálok amúgy, tehát fogynom nem kell, de mégis érzem, hogy mozogni kéne valamit. biciklizni és jógázni szeretek csak, de előbbihez most hideg van, utóbbira meg nagyon nehezen veszem rá magam itthon egyedül. nem nagyon találtam ezeken kívül olyan mozgásformát, amit örömmel végeznék és félek, hogy túl régóta élek már sport nélkül ahhoz, hogy rászoktassam magam.


van itt olyan, aki hasonló volt és valahogy mégis megszeretett egy sportot és űzi rendszeresen? mi az és hogyan vette rá magát? tudom, nincs 'csodaszer', csak csinálni kell.. de jó lenne látni valami motivációt, hogy van még számomra is remény.



2020. dec. 22. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
nem, nincs. De hozzád hasonló, önmagukról regényeket költő puncikból túlkínálat van.
2020. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha nem tudsz a kerdesre valaszolni, ne itt eld ki az egyetlen lehetosegedet, hogy valaha nohoz szolhass, te incel nyomorek.
2020. dec. 22. 19:41
 3/5 anonim válasza:
98%
Biztos van de ha még sincs akkor legyél te az! Sztem 30 évesen még időbe vagy. Jó nyilván nem leszel élsportoló valszeg de attól még bármire képes lehetsz erre a korban. Próbálj ki különböző fajta sportokat hátha megtetszik valami, ja és szerezz edzőtársat az sokat dob a motiváción ha többen csináljátok! Sok sikert! :)
2020. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Nincs hideg a biciklizéshez egyáltalán. Még csak nem is fagy, de akkor is fel lehet öltözni rendesen.

Én a futással voltam így, amikor közel költöztünk egy futópályához, aztán ajánlottak egy alkalmazást, amit azóta is használok. Zombik elől futok, nagyon jó :)

De jó lehet a túrázás is, ha a sétát magát szereted, járhatod az erdőt, ott még a levegő is tisztább.

2020. dec. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van rendes aláöltöződ, kerékpáros kesztyűd, nadrágod, csősálad, akkor jókat lehet kerékpározni fagypont felett.

Azért csinálj néhány sajáttestsúlyos vagy súlyzós gyakorlatot is, az fontos, hogy jó állapotban legyél.

2020. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!